Polecane produkty podobne

Opis i dane

Prezentowany kabel umożliwia połączenie obrazu z komputera stacjonarnego, laptopa do monitora, rzutnika, projektora w jakości 2K60Hz. Jest on przystosowany do współpracy z urządzeniami wyposażonymi w złącze DVI. Zapewnia dwukierunkowy przesył i bezstratne połączenie. Kabel jest kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w złącze DVI. Dobrej jakości wtyczki, przewody o dużym przekroju oraz wielowarstwowe ekranowanie sprawia, że przesył danych odbywa się szybko, stabilnie i bez zakłóceń. Gruba izolacja zapobiega złamaniom i przetarciom.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Długość [m] 1
Rodzaj Kabel
Typ DVI - DVI
Wtyczki 2x DVI męski
Kolor Szary
Gwarancja 12 miesięcy
Inne 2K 60Hz, Dwukierunkowy przesył danych, Ekranowanie, Nylonowy oplot, Pozłacane złącza

Producent

 • Nazwa producenta/importera BASEUS
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

  Produkt archiwalny

  Kabel DVI - DVI BASEUS 1 m

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756