Klawiatura COBRA PRO Revenant

Kod: 449761
Typ klawiatury: Membranowa
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Podświetlenie: Tak
Zobacz cały opis
Klawiatura COBRA PRO Revenant
Klawiatura COBRA PRO Revenant
Taniej o 12 , 35
69 , 90
57 55
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu
Opis i dane

Opis i dane

Podświetlana klawiatura gamingowa

Oto wymarzona propozycja dla sympatyków gier komputerowych. Klawiatura gamingowa COBRA Pro Revenant MT1257 wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją i designerskim podświetleniem. Znakomicie sprawdza się także na co dzień, podczas przeglądania sieci czy pracowania na komputerze.

COBRA-PRO-front

Łatwe podłączenie do komputera

Produkt jest urządzeniem przewodowym. Klawiatura COBRA Pro Revenant MT1257 ma kabel o długości 150 cm, co znacznie zwiększa jej zasięg. W praktyce, nie trzeba z niej korzystać tuż przed komputerem – można oddalić się od ekranu. Uniwersalny interfejs USB dodatkowo ułatwia szybkie podłączanie urządzenia.


Standardowy układ klawiszy

Klawiatura spełni oczekiwania osób, które są przyzwyczajone do tradycyjnego układu klawiszy. Producent zastosował 3-blokowy układ typu desktop, o standardowym rozkładzie poszczególnych przycisków. Do dyspozycji użytkownika zostały oddane 104 klawisze, dzięki którym można swobodnie grać lub podejmować inne aktywności. Standardowy układ na pewno docenią także osoby korzystające z komputera w celach zawodowych.


Trwała obudowa

Atutem klawiatury jest jej wyjątkowo wytrzymała obudowa. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na górną część wykonaną z trwałego metalu. Dzięki temu produkt jest bardzo stabilny, co zmniejsza ryzyko przesuwania się podczas grania. Z obudowy z łatwością można usuwać ewentualne zabrudzenia, co pozwala utrzymać klawiaturę w idealnej czystości.


Łatwe sterowanie multimediami

Nowoczesna klawiatura COBRA Pro Revenant MT1257 ma aż 12 funkcyjnych przycisków, z pomocą których z łatwością można sterować multimediami. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko wyciszać lub pogłaśniać multimedia.


Oryginalne podświetlenie

Kluczową zaletą produktu jest efektowne podświetlenie, które spodoba się nie tylko fanom gamingowych rozgrywek. Dzięki niemu klawiatura COBRA Pro Revenant MT1257 bardzo dobrze sprawdza się podczas nocnego grania, zapewniając doskonałą widoczność klawiszy. Producent zastosował w niej podświetlenie różnokolorowe, co dodatkowo wpływa na wyjątkowy design urządzenia.


Wygodne klawisze

Klawiatura została zaprojektowane z myślą o najważniejszych potrzebach gracza. Jej ergonomiczny kształt to nie jedyna zaleta. Dodatkowym atutem są same przyciski, które zostały odpowiednio wyprofilowane. Dzięki klawiszom o niskim skoku sterowanie podczas grania jest bardzo wygodne i zarazem efektywne. Użytkownik może liczyć na błyskawiczną responsywność przycisków, co umożliwi osiągnięcie sukcesu w niejednej gamingowej rozgrywce. Na komfort sterowania wpływa także efektowne podświetlenie.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ klawiatury Membranowa
Układ klawiszy Standardowy
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Dla graczy Tak
Podświetlenie Tak
Touchpad Nie
Kolor Srebrny
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Inne produkty w kategorii:

Klawiatura COBRA PRO Revenant
Klawiatura COBRA PRO Revenant
Taniej o 12 , 35
69 , 90
57 55
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 57,55 zł
57 55
69 , 90
Taniej o 12 , 35