Klawiatura NATEC Herring Wireless
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Wydajność każdego dnia
Stabilne działanie
Natec Herring to klawiatura stworzona z myślą o wygodnej i efektywnej pracy zarówno w domu, jak i w biurze. Smukła konstrukcja oraz ciche klawisze dają komfort pisania nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Model łączy elegancki design z praktycznymi rozwiązaniami, które oferują wygodę codziennej pracy i pomagają utrzymać wysoką produktywność. To klawiatura dla osób ceniących funkcjonalność, estetykę oraz trwałość sprzętu komputerowego.
Wygoda pisania bez hałasu
Osoby pracujące przy komputerze wiedzą, że cisza pomaga skupić się na zadaniach. Właśnie dlatego w Herring Wireless zastosowano niskoprofilowe, ciche klawisze typu Chiclet inspirowane klawiaturami z laptopów. Wspierają szybkie i lekkie pisanie, a pełnowymiarowy układ oferuje łatwy dostęp do funkcji. Dodatkowo powłoka UV chroni oznaczenia klawiszy przed ścieraniem, dzięki czemu klawiatura zachowuje czytelność przy częstym użytkowaniu.
Komfort w domu i w pracy
Dzięki niskoprofilowym klawiszom Natec Herring daje wygodne i naturalne ułożenie dłoni podczas pisania. Cichy oraz lekki skok klawiszy daje komfort codziennego użytkowania, wpływając na niskie uczucie zmęczenia nawet przy długiej pracy przy komputerze. To funkcjonalna klawiatura, która sprawdzi się zarówno podczas pracy biurowej, nauki, jak i domowego użytkowania.
Więcej swobody na biurku
Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz pozwala pracować bez kabli i zachować porządek na stanowisku. Stabilne połączenie ułatwia wykonywanie zadań w Twoim tempie. Możesz ustawić klawiaturę tam, gdzie jest Ci wygodnie i zyskać przestrzeń do pracy każdego dnia.
Stabilność podczas pisania
Antypoślizgowe stopki w Natec Herring dają stabilne położenie klawiatury nawet podczas intensywnego pisania. Konstrukcja ogranicza przesuwanie się urządzenia po biurku, oferując komfort i precyzję pracy. Dzięki temu możesz skupić się na wykonywanym zadaniu, bez rozpraszających ruchów klawiatury.
Szybszy dostęp do funkcji
12 klawiszy funkcyjnych umożliwia szybkie uruchamianie najczęściej używanych programów i aplikacji, takich jak kalkulator, przeglądarka czy pulpit. To wygodny sposób na sprawne wykonywanie codziennych zadań i organizację pracy. Z Natec Herring Wireless to proste.
Zawartość zestawu
Klawiatura NATEC Herring Wireless, odbiornik USB-A, baterie (2x AAA) oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Typ klawiatury: | Membranowa |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Touchpad: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
|---|---|
| Klawisze numeryczne: | Tak |
Charakterystyka | |
| Rozmiar: | 100% (full-size) |
| Klawisze multimedialne / funkcyjne: | Tak |
| Podpórka pod nadgarstki: | Nie |
| Touchpad: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 105 klawiszyKlawisze ABSNiski profil klawiszy |
| Wytrzymałość: | Do 10 mln kliknięć |
| Obsługiwane systemy: | AndroidLinuxWindows |
| Układ klawiatury: | ANSI, ISO |
| Język klawiatury: | US |
Fizyczne | |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość [mm]: | 23 |
| Szerokość [mm]: | 125 |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
Parametry | |
| Dołączone akcesoria: | Baterie, Odbiornik USB |
| Długość [mm]: | 439 |
| Waga [g]: | 416 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Impakt S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | https://impakt.com.pl/kontakt |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: