Komputer ACER Aspire C27-2E13U 27" i5-1334U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Komputer All in One LENOVO ThinkCentre M90a Gen 6 23.8" IPS Ultra 7-265T 32GB RAM 1TB SSD Windows 11 Professional
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKomputer do pracy i rozrywki
Wszystko w jednym
Obraz, który przyciąga wzrok
Gotowy do codziennych wyzwań
Za płynne działanie systemu i sprawną obsługę zadań odpowiada procesor Intel Core i5-1334U z dziesięcioma rdzeniami i taktowaniem do 4,6 GHz. W połączeniu z 16 GB pamięci RAM typu DDR4 oraz zintegrowaną kartą graficzną Intel Iris Xe komputer umożliwia komfortową pracę biurową, naukę zdalną, korzystanie z aplikacji edukacyjnych czy swobodne przeglądanie materiałów multimedialnych. Przemyślane zestawienie podzespołów przekłada się na responsywność – szczególnie odczuwalną przy jednoczesnym korzystaniu z wielu programów.