Opis produktu

Nowy poziom produktywności

Wszystko w jednym

Komputer MSI Modern AM271P to urządzenie typu All in One, które oferuje użytkownikowi dostęp do pełnej funkcjonalności zwykłego komputera. Na zestaw składa się procesor, dysk SSD, monitor, a całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 11 Professional.

Komputer MSI Modern AM271P komputer wszystko w jednym

Procesor - mózg komputera

Komputer MSI Modern AM271P posiada szybki procesor Intel Core i7-1165G7 jedenastej generacji, który może taktować z częstotliwością oscylującą w granicach od 2.8 do 4.7 GHz. Praca procesora jest wsparta przez 16 GB pamięci podręcznej, która współpracuje z każdym z jego 4 rdzeni. Dodatkowo komputer posiada zintegrowaną z procesorem kartę graficzną Intel Iris Xe Graphics. Taka konfiguracja zapewnia maksymalną płynność pracy i to w każdych warunkach.

Komputer MSI Modern AM271P wydajny procesor

Okno na świat

Ważnym elementem zestawu jest ekran o przekątnej wynoszącej 27 cala. Monitor LED składa się z matrycy IPS, która zapewnia maksymalną jakość odzwierciedlenia kolorów. Co ważne, może ona przetwarzać obraz w rozdzielczości aż 1920 x 1080 pikseli. Sprzęt wyposażony w panel IPS, który nie tylko natychmiast optymalizuje kolory i jasność ekranu, ale także gwarantuje, że będziesz miał najlepsze doświadczenia podczas użytkowania.

Komputer MSI Modern AM271P ekran o komfortowym rozmiarze

Pojemna pamięć RAM

Komputer MSI Modern AM271P wyposażony został w aż 16 GB pamięci operacyjnej RAM DDR4, dzięki której zainstalowane w nim aplikacje będą pracować szybko i niezawodnie. Oprócz niej w skład zestawu wchodzi również dysk SSD, który oferuje dostęp do aż 512 GB pamięci użytkowej. Dzięki temu komputer all-in-one doskonale sprawdzi się w roli magazynu danych, centrum multimedialnego lub narzędzia do przechowywania gier, dokumentów i plików muzycznych.

Komputer MSI Modern AM271P pojemna pamiec RAM

Komfort dla Twoich oczu

Długie godziny spędzone przy komputerze niejednokrotnie kończą się bólem głowy czy zmęczeniem oczu? Producent zadbał o Twoje samopoczucie, abyś cały czas czuł się komfortowo. Za sprawą technologii Anti-Flicker firmy MSI, wyeliminowano migotanie obrazu, co skutecznie pozwoliło zmniejszyć zmęczenie oczu użytkownika, które spowodowane jest długotrwałym korzystaniem z ekranu. Jednocześnie zwiększono w ten sposób jego produktywność niezależnie od tego, czy korzysta z komputera w domu, czy w biurze.

Komputer MSI Modern AM271P technologia Anti-Flicker

Jeszcze bardziej efektywna praca

Dzięki opracowanej przez MSI, technologii Instant Display, sprzęt może być używany tak jak klasyczny monitor, bez konieczności uruchamiania systemu. Gdy podłączymy do wejścia HDMI urządzenie, ekran komputera All-in-One zostanie natychmiast włączony. Takie rozwiązanie z całą pewnością usprawni Twoją pracę.

Komputer MSI Modern AM271P korzystanie jako zwykly monitor

Kamerka internetowa Full HD

Bez względu na czy się uczysz, pracujesz czy gotujesz w domu, możesz połączyć się z całym światem dzięki kamerze internetowej MSI Full HD, która zapewni Ci najlepszą jakość transmisji wideo. Kamerę możesz bez problemu odpiąć od komputera, jeśli potrzebujesz trochę więcej prywatności.

Komputer MSI Modern AM271P kamerka full hd

Pracuj jak najwygodniej

Producent oferuję możliwość zamocowania komputera na uchwycie MSI zgodnym ze standardem VESA. To świetne rozwiązanie, które pozbawione jest plączących się kabli i zapewniające więcej miejsca na Twoim biurku.

Komputer MSI Modern AM271P standard VESA

Sposoby łączności

Komputer został wyposażony w kartę Wi-Fi 6, a także w interfejs Bluetooth 5.2. Dzięki tym dwóm modułom komputer MSI Modern AM271P może nie tylko łączyć się z siecią Internet, ale też współtworzyć wewnętrzną, domową sieć lub też strumieniować muzykę z urządzeń przenośnych. Dodatkowo komputer posiada dwa wejścia USB 3.1, dwa wejścia USB 2.0, wcześniej wspomniane dwa wejścia HDMI, wyjście oraz wejście liniowe audio i wejście mikrofonowe.

Komputer MSI Modern AM271P dostepne zlacza

System operacyjny

Komputer MSI Modern AM271P pracuje z system operacyjny Windows 11 Professional. System operacyjny Windows 11 charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, prostotą obsługi i łatwym dostępem do wszystkich ustawień i funkcji, a jednocześnie dba o bezpieczeństwo Twoich danych.

Komputer MSI Modern AM271P system windows 11 Professional

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera: komputer MSI Modern AM271P w kolorze czarnym, zasilacz, mysz, klawiaturę oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Przekątna ekranu [cal]: 27
Procesor: Intel Core i7-1165G7
Liczba rdzeni: 4
Pamięć RAM [GB]: 16
Typ pamięci RAM: DDR4
Dysk: Nie posiada GB HDD + 512 GB SSD
Karta graficzna: Intel Iris Xe Graphics
Ekran dotykowy: Nie
System operacyjny: Windows 11 Professional

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Komputer MSI Modern AM271P 11M-647EU 27" IPS i7-1165G7 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756