Kod: 2085061
Karta graficzna: AMD Radeon RX 7700 XT, 12 GB, GDDR6
Intel Core i5-14400F
Pamięć RAM: 32 GB, DDR4, 3600 MHz
Dysk SSD: 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4
Windows 11 Home (licencja cyfrowa)
Dostępne warianty
Z podświetlanymi podzespołami: Nie
Pamięć RAM [GB]: 32
System operacyjny: Windows 11 Home (licencja cyfrowa)
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Podbij świat gamingu
Gotowy na akcję
Podnieś jakość gier
Unikalne technologie AMD
Jeszcze więcej FPS
Mocny procesor
Procesor Intel Core i5-14400F odpowiada za moc obliczeniową oferowaną przez MAD DOG DIAXID605F-I21WB32WH. Dzięki architekturze hybrydowej łączy on ze sobą 6 rdzeni typu Performance odpowiedzialnych za maksymalną moc z 4 rdzeniami Efficient, które zużywając mniej energii, nadają się do niewymagających zastosowań. Dodając do tego 20 MB pamięci podręcznej Intel Smart Cache, a także prędkość pracy do 4,7 GHz w trybie Turbo, możesz spodziewać się szybkiego przetwarzania danych.
Styl i funkcjonalność
Podzespoły tego komputera są zamknięte w obudowie GENESIS Diaxid 605F. Jego prosty design z bocznym panelem ze szkła hartowanego nadaje świetnego wyglądu. Wyposażona w pięć wentylatorów GENESIS Oxal 120, dostarcza dobrą wentylację, pomagając utrzymać optymalną temperaturę komponentów. Dzięki magnetycznym filtrom, a także przedniemu panelowi mesh obudowa chroni podzespoły przed kurzem i zanieczyszczeniami. Dodatkowo obudowa oferuje dostęp do portów, w tym jednego USB-C, dwóch USB-A 3.2 Gen. 1, a także wejścia i wyjścia audio, co ułatwia podłączanie akcesoriów.
Efektywne chłodzenie
Gaming bez granic
Duża dawka pamięci
Konfiguracja MAD DOG DIAXID605F-I21WB32WH to też pamięć RAM GOODRAM IRDM Pro DDR4. Dwie kości o łącznej pojemności 32 GB, stworzone z myślą o wymagających graczach i entuzjastach, oferują błyskawiczną reakcję dzięki taktowaniu 3600 MHz i opóźnieniu CAS 18. Matowy, czarny radiator nie tylko świetnie wygląda, ale i skutecznie odprowadza ciepło, pozwalając zachować stabilność nawet przy podkręceniu. 8-warstwowa płytka PCB i starannie dobrane komponenty przekładają się na niezawodność — to pamięć, na której możesz polegać.
Ultraszybki dysk
Moc, która nie zawodzi
MAD DOG DIAXID605F-I21WB32WH czerpie energię z zasilacza MSI MAG A650BN. Dzięki unikalnej konstrukcji obwodów z przetwornicą prądu stałego, aktywnym PFC oraz pojedynczą fazą 12 V wspiera on stabilne i efektywne zasilanie bez względu na obciążenie. Moc 650 watów oznacza dostarczenie odpowiedniej ilości energii dla wszystkich komponentów, umożliwiając im ciągłą pracę. Efektywność energetyczna na poziomie około 85%, potwierdzona certyfikatem 80+ Bronze, świadczy o minimalnej stracie energii.
System gotowy do działania
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: komputer MAD DOG DIAXID605F-I21WB32WH, kabel zasilający oraz dokumentację.
Zobacz więcej
Dane techniczne
Dane podstawowe
Procesor: Intel Core i5-14400F
Liczba rdzeni: 10
Pamięć RAM [GB]: 32
Typ pamięci RAM: DDR4
Komponenty
Obudowa: Obudowa GENESIS Diaxid 605F Black
Płyta główna: Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WiFi DDR4
Procesor: Procesor Intel Core i5-14400F
Karta graficzna: Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7700 XT Pulse 12GB GDDR6
Pamięć RAM: Pamięć RAM GOODRAM IRDM Pro 32GB (2x16GB) 3600MHz
Zasilacz: Zasilacz MSI MAG A650BN 650W
Chłodzenie procesora: Chłodzenie CPU ARCTIC Freezer 36 Black
Procesor
Procesor: Intel Core i5-14400F
Liczba rdzeni: 10
Liczba wątków: 16
Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 4.7
Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 1.8
Pamięć podręczna procesora [MB]: 20
Typ chłodzenia: Powietrzne
Płyta główna
Chipset: Intel B760
Gniazdo procesora: Socket 1700
RAM
Typ pamięci RAM: DDR4
Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: 3600
Napięcie pamięci RAM [V]: 1.35
Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM [GB]: 128
Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: 4
Wolne gniazda na pamięć RAM: 2
Zajęte gniazda na pamięć RAM: 2
Karta graficzna
Dedykowana karta graficzna: AMD Radeon RX 7700 XT
Częstotliwość taktowania rdzenia GPU: Boost: 2544 MHzGame: 2171 MHz