UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| AMD Ryzen 5 6600H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Wysoka częstotliwość odświeżania 120Hz
Wydajny system chłodzenia
Wysoka częstotliwość odświeżania 120Hz
Wydajny system chłodzenia
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M2 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca Liquid Retina,Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | macOS |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M1 Pro | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M1 Pro (16 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-10750H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2933MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 2060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Pentium Gold 4425Y | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 615 |
| Ekran: | 10.5", 1920 x 1280px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 S (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




