Laptop ASUS ExpertBook B1500CBA-BQ1758X 15.6" i5-1235U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional

Kod: 613448
Porównaj
Procesor: Intel Core i5-1235U
RAM: 16GB, DDR4
Dysk SSD: 512GB PCIe NVMe 4.0
Karta graficzna: Intel UHD Graphics
Ekran: 15.6", 1920 x 1080px, LED, 60Hz
System operacyjny: Windows 11 Professional
Zobacz opis produktu
Laptop ASUS ExpertBook B1500CBA-BQ1758X 15.6" i5-1235U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional
Laptop ASUS ExpertBook B1500CBA-BQ1758X 15.6" i5-1235U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional
3 299 99
164,99 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Opis produktu

Gotowy na Twoje potrzeby biznesowe

Laptop dla nauczyciela

Kategoria „laptop dla nauczyciela” została stworzona z myślą o nauczycielach, którzy szukają laptopa zgodnego z rozporządzeniem ministra edukacji i nauki z z dnia 28 grudnia 2022 roku. Wszystkie urządzenia oznaczone w ten sposób spełniają wymagania dla sprzętu komputerowego określone w załączniku do rozporządzenia, dzięki czemu możesz wybierać spośród nich bez obaw o to, że wybrany laptop nie spełni kryteriów.


Zdeterminowany do działania

Laptop ASUS ExpertBook B1 jest dostosowany pod kątem zastosowań w biznesie, co czyni go inteligentnym wyborem dla ambitnych startupów, znanych organizacji edukacyjnych oraz rozwijających się firm każdej wielkości. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, wytrzymałością klasy wojskowej oraz zaawansowaną personalizacją do napędzania Twojej działalności biznesowej.

Co więcej, poradzi sobie z każdym wyznaczonym mu zadaniem dzięki kompletnemu zestawowi portów wejścia/wyjścia, szybkiej łączności Wi-Fi 6 oraz najnowocześniejszej technologii redukcji szumów napędzanej sztuczną inteligencją. ExpertBook B1 optymalizuje Twoje procesy pracy, zapewniając Ci stałą produktywność.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Laptop Biznesowy

Doskonała ogólna wydajność

ASUS ExpertBook B1 oferuje wysoką wydajność dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie procesora Intel Core i5-1235U oraz karty graficznej Intel Iris Xe Graphics. Komponenty te zapewniają dużą moc obliczeniową potrzebną do wykonania wszelkich zadań. Dodając do tego 16 GB pamięci RAM DDR4 oraz dysk SSD o pojemności 512 GB, B1 spełnia kryteria laptopa idealnego do zadań biznesowych, który zapewni Ci wydajność do nawet najbardziej intensywnej pracy i szybki dostęp do potrzebnych treści.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Intel Core

Maksymalne przyspieszenie pracy

ASUS ExpertBook B1 dysponuje ekskluzywną technologią Intelligent Performance Boost pozwalającą osiągnąć najwyższą wydajność i responsywność laptopa poprzez dostrojenie wewnętrznego układu chłodzenia. Ekskluzywne algorytmy ASUS w połączeniu z maksymalnie pięcioma inteligentnymi czujnikami, aerodynamiczną konstrukcją oraz jednostką zasilającą gwarantują inteligentne zarządzanie wydajnością CPU. Masz możliwość wygodnego przełączania pomiędzy trybami Performance (wysokiej wydajności), Balanced (zrównoważonym) lub Whisper (cichej pracy) – dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na swoim biznesie, podczas gdy B1 zapewni moc i wydajność do każdego scenariusza zastosowań.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Intelligent Performance Boost

Smukła i lekka konstrukcja

ASUS ExpertBook B1 to smukły i lekki laptop do zastosowań biznesowych, który waży tylko 1,72 kg – dlatego można go wszędzie ze sobą zabierać. Chwytasz go i od razu ruszasz w drogę!

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - lekka konstrukcja

Twoje większe okno na świat

Otoczony wąskimi ramkami ekran Full HD (1920 x 1080 px) NanoEdge wyświetla jasny i ostry obraz z szerokoekranowym efektem z trzech stron. Dzięki zastosowaniu smukłych oprawek uzyskano 90% stosunek wielkości ekranu do obudowy dla niesamowitej immersji podczas oglądania.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 -  Full HD

Technologia redukcji szumów w dźwięku wspomagana SI

Ze względu na coraz częstszą pracę zdalną i wzrost liczby wideokonferencji zintegrowaliśmy wspomaganą sztuczną inteligencją technologię redukcji szumów ASUS, aby zagwarantować użytkownikom najlepsze możliwe wrażenia. Dostępna w aplikacji MyASUS funkcja redukcji szumów w mikrofonie wspomagana sztuczną inteligencją skutecznie filtruje niepożądane hałasy z otoczenia.

Dostępne są dwa tryby do wyboru: w trybie pojedynczego prezentera wyraźnie słychać głos osoby znajdującej się bezpośrednio przed komputerem, natomiast tryb kilku prezenterów zapewnia czystość głosów dochodzących z różnych stron, co gwarantuje optymalną jakość dźwięków podczas rozmów konferencyjnych. Funkcja redukcji szumów w głośniku wspomagana sztuczną inteligencją filtruje wszelkie hałasy z otoczenia poza samym ludzkim głosem, aby zagwarantować, że usłyszysz wszystko, co mówią inni.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Technologia redukcji szumów

Gniazda wejścia/wyjścia

Aby laptop biznesowy radził sobie ze wszystkimi możliwymi zadaniami, musi dysponować odpowiednimi połączeniami. ASUS ExpertBook B1 dysponuje bardzo bogatym zestawem portów wejścia/wyjścia, oferując między innymi wiodące w branży złącze Intel Thunderbolt 4 pozwalające na superszybkie transfery danych z prędkością do 40 Gb/s, przesyłanie sygnału wideo, a także korzystanie z technologii szybkiego ładowania.

Ponadto posiada dwa gniazda USB 3.2 Gen 2 i porty USB 2.0 Type-A, HDMI 2.0, Ethernet, a także czytnik kart microSD – dlatego jest odpowiednio wyposażony i gotowy do aktualnie często stosowanej pracy zdalnej. Dla wyższej niezawodności solidnie skonstruowane złącza są testowane pod kątem wytrzymania ponad 10 000 podłączeń wtyczki.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Thunderbolt 4

Praca zdalna

ASUS ExpertBook B1 pomoże Ci zminimalizować trudy i niewygody związane z pracą zdalną. Mając do dyspozycji zarówno port Thunderbolt 4, jak i HDMI 2.0, możesz podłączyć maksymalnie dwa zewnętrzne monitory o rozdzielczości do 4K UHD. Przykładowo możesz prowadzić wideokonferencje na ekranie zintegrowanym w laptopie B1, a jednocześnie użyć dodatkowych ekranów rozmieszczonych po każdej ze stron do wyświetlania informacji istotnych dla konferencji. Ekran posiada certyfikację od TÜV Rheinland w zakresie niskiej emisji światła niebieskiego, dzięki czemu zapewnia Ci większy komfort oglądania i może pomóc uniknąć zaburzeń widzenia.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - HDMI

Szybsze i bardziej stabilne połączenia

Dzięki zintegrowaniu najnowszej łączności Wi-Fi 6 laptop ASUS ExpertBook B1 zapewnia szybkości transferów wyższe niż przy połączeniach przewodowych i sięgające 2,4 Gb/s. Pozwala Ci to cieszyć się płynnym strumieniowaniem filmów z Internetu w rozdzielczości FHD oraz błyskawicznie przesyłać duże pliki. Dostępna jest również technologia ASUS WiFi Master Premium, która pomaga Ci automatycznie nawiązywać połączenie z najsilniejszym sygnałem Wi-Fi, zapewniając wyjątkowo niezawodne i stabilne połączenie w każdym miejscu.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Wi-Fi 6

Czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania

Laptop ExpertBook B1 posiada zintegrowane zabezpieczenie biometryczne w postaci czytnika linii papilarnych wbudowanego w przycisku zasilania. Aby włączyć komputer i zalogować się do systemu, wystarczy tylko nacisnąć przycisk – nie jest wymagane trudne do zapamiętania hasło ani kod PIN.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Czytnik linii papilarnych

Osłona kamery internetowej dla ochrony prywatności

Fizyczna osłona zabezpiecza kamerę internetową laptopa ExpertBook B1 dla natychmiastowego zapewnienia prywatności, kiedy kamera nie jest używana. Wystarczy przesunąć osłonę do pozycji otwartej, aby prowadzić wideokonferencje lub nagrywać obraz wideo, a po zakończeniu ponownie ją zasunąć.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Osłona kamery internetowej

TPM 2.0

Chip TPM bezpiecznie przechowuje dane uwierzytelniania wykorzystywane przez oprogramowanie, jak na przykład hasła lub klucze do odszyfrowania, chroniąc ważne dane i transakcje. Twoje dane pozostają zaszyfrowane, co praktycznie eliminuje ryzyko nieupoważnionego uzyskania dostępu przez hakerów.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - TPM

Solidna konstrukcja

W konstrukcji obudowy zastosowano dodatkowe ulepszenia strukturalne, aby zapewnić wytrzymałość na trudy codziennego użytkowania.

1 - Wzmacniająca strukturę pokrywa górna ze stopu aluminium. 2 - Wewnętrzny wspornik klawiatury dodatkowo zwiększający stabilność strukturalną. 3 - Pianka ochronna zabezpieczająca dysk twardy przed uderzeniami i wstrząsami.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Solidna konstrukcja

Wytrzymałość klasy wojskowej

Życie w ciągłej podróży jest trudne, dlatego ExpertBook B1 został zaprojektowany pod kątem spełnienia, a nawet przewyższenia specyfikacji branżowych, w tym ogromnie wymagającego standardu MIL-STD 810H stosowanego przez wojsko. Laptop został stworzony z myślą o wytrzymałości na wszelkie ekstremalne warunki, od lodowatych temperatur, aż po gorączkę pustynnej burzy. Ponadto poradzi sobie z szybkimi wstrząsami podczas codziennych przypadkowych uderzeń. Dodatkowo B1 przechodzi surowe testy w firmie ASUS, w tym test nacisku na matrycę, testy wstrząsów fizycznych oraz upadków – dla zagwarantowania bardzo dużej wytrzymałości.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - MIL-STD 810H

Zawias umożliwiający ułożenie ekranu na płasko

Zawias o rozszerzonym kącie regulacji do 180 stopni charakteryzuje się płynną pracą, elastycznością i wytrzymałością, pozwalając na ułożenie ekranu na płasko, aby szybko dostosować komputer do wspólnego korzystania przez kilka osób.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Zawias

Podświetlona klawiatura

Za pomocą podświetlonej klawiatury możesz z łatwością pisać przy słabym oświetleniu – od kabiny samolotu, aż po przyciemnione przestrzenie biurowe..

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - Podświetlona klawiatura

Zawias ErgoLift

Nowatorski zawias ErgoLift automatycznie podnosi klawiaturę do najbardziej komfortowej pozycji do pisania.

Laptop ASUS ExpertBook B1500 - ErgoLift

Innowacyjny system Windows 11

Windows 11 to nie tylko nowe menu Start czy pasek zadań. Ten nowy, innowacyjny system zaskoczy Cię swoją szybkością i zoptymalizowanym działaniem. Nowe, wielozadaniowe narzędzia, takie jak Układy przyciągania, Pulpity i intuicyjna funkcja dokowania sprawią, że Twoje ulubione aplikacje będą działały tak płynnie, jak nigdy dotąd. Za jednym kliknięciem możesz przejść do czatowania, rozmów głosowych i wideo z najbliższymi - niezależnie od platformy, z której korzystają. Zastosowane nowinki technologiczne podkręcają wydajność gier i gwarantują niezapomniane wrażenia z rozgrywki.

Laptop HP Omen 16 Innowacyjny system Windows 11

Przedłużona gwarancja

Każdy laptop dla nauczyciela ma gwarancję producenta przedłużoną aż do 36 miesięcy, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nawet jeśli wystąpi usterka otrzymasz pomoc. Serwis wszystkich urządzeń z tej grupy odbywa się w Polsce, więc ewentualne naprawy odbywają się szybko (do 5 dni roboczych) lub wydawany jest sprzęt zastępczy, jeśli usterka jest poważniejsza. Dzięki temu nigdy na dłużej nie zostaniesz bez sprzętu do pracy.


Co w zestawie?

W zestawie z laptopem ASUS ExpertBook B1 znajdziesz zasilacz oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.

Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia, takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.

Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.

Usługa MediaExpert

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj matrycy: Matowa
Procesor: Intel Core i5-1235U
Liczba rdzeni: 10
Wielkość pamięci RAM [GB]: 16
System operacyjny: Windows 11 Professional
Rodzaj laptopa: Laptop biznesowy, Laptop dla nauczyciela
Waga [kg]: 1.73

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Inne produkty w kategorii:

Laptop ASUS ExpertBook B1500CBA-BQ1758X 15.6" i5-1235U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional
Laptop ASUS ExpertBook B1500CBA-BQ1758X 15.6" i5-1235U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional
3 299 99
164,99 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3299,99 zł
3 299 99