NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop DREAMMACHINES RG5060-15PL30 15.6” 165Hz i9-14900HX 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4
| Intel Core i9-14900HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Ładowarka dołączona do zestawu
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop Dream Machines z ekranem o przekątnej 15.6 cala i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i9-14900HX o częstotliwości 1.6 - 5.8 GHz, pamięć RAM o wielkości 32 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 1 TB. Karta graficzna GeForce RTX5060. Brak zainstalowanego systemu operacyjnego.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core i9-14900HX |
| Liczba rdzeni: | 24 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 2.25 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core i9-14900HX |
|---|---|
| Generacja procesora Intel Core: | 14gen |
| Liczba rdzeni: | 24 |
| Liczba wątków: | 32 |
| Pamięć podręczna: | 36MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.8 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
Chipset | |
| Chipset: | Intel HM770 |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 5600 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 64 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 2 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 2x 16GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR6 |
| Moc karty graficznej (TGP) [W]: | 115 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe 4.0 x4 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.6 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 165 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 250 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB, Wąska ramka |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x RJ-45 (LAN)1 x USB 3.2 Gen. 11 x USB 3.2 Gen. 21 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 53.35 |
| Typ baterii: | Litowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 180 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 9A, 180W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C, Wtyk okrągły |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Brak |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | 2 Mpix, FHD 1080P, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Hi-Def, Sound Blaster Studio+, Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | RGB |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 2.49 |
| Szerokość [cm]: | 36.1 |
| Głębokość [cm]: | 24.85 |
| Waga [kg]: | 2.25 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Seria laptopa: | Dreammachines RG5050 |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
DREAMMACHINES
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
32
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
15 cali
PROCESOR
Intel Core i9-14900HX
LICZBA RDZENI
24
DYSK SSD [GB]
1000
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
NVIDIA GeForce RTX 5060
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
8 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Brak
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
165
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1440 (WQHD)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
RGB
RODZAJ LAPTOPA
Laptop dla graczy
RODZAJ MATRYCY
Matowa
FUNKCJE AI
Nie
WAGA [kg]
2.25
KOLOR DOMINUJĄCY
Czarny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
SERIA
Dreammachines RG5050
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
53.35
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel UHD Graphics
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
250
MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
115
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 100% sRGB
ZABEZPIECZENIA
Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)
KAMERA INTERNETOWA
2 Mpix
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
180
WYSOKOŚĆ [cm]
2.49
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.