Monitor SAMSUNG S22E45KB 22" 1920x1080px
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ASUS ProArt PA32UCXR 32" 3840x2160px IPS
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKrystalicznie czysty obraz
Pozwól odpocząć oczom
Łatwiejsze oszczędzanie energii
Tryb SMART Eco Saving zmniejsza zużycie energii o 10%, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu. W trybie tym jasność czarnych obszarów i intensywność kolorów ustawiane są automatycznie. Możesz również ustawić, po jakim czasie bezczynności monitor ma się automatycznie wyłączyć. Monitor, jako pierwszy na świecie, nie zużywa energii w trybie wyłączonym (0,00W). To przełomowe osiągnięcie uzyskało certyfikat Intertek.
Monitor-przyjazny-dla-srodowiska
Profesjonalny monitor dla potrzeb profesjonalistów
Komfortowe warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą produktywność. Unikalne wzornictwo HAS umożliwia regulację monitora w zakresie 130 mm w pionie tak, by znalazł się idealnie na wysokości Twoich oczu. Błyskawicznie dostosujesz ekran do własnych potrzeb jak również do pracy w grupie - obrócisz w zakresie 45°, ustawisz w pionie oraz przechylisz o 3° w przód i 25° w tył. Monitor możesz także zawiesić na ścianie, korzystając z systemu montażu VESA 100x100 oraz zwiększyć estetykę miejsca pracy chowając kable za praktycznym uchwytem.
Dane techniczne
| Ekran: | 22", 1920 x 1080px, TN |