Monitor SAMSUNG C27JG52QQU 27" 2560x1440px 144Hz 4 ms Curved
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Cena z kodem
Cena przed kodem
Najniższa cena
Porównaj
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Cena z kodem
Cena przed kodem
Najniższa cena
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Monitor ACER Nitro XZ273UP2BMIIPHX 27" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [GTG] Curved
Produkt archiwalny
27-calowy monitor firmy Samsung wyposażony w wiodący w branży ekran 1800R firmy Samsung, CJG5 zakrzywia się wokół twojego pola widzenia, aby zanurzyć Cię w akcji na ekranie. Szybka częstotliwość odświeżania ekranu 144 Hz minimalizuje opóźnienie obrazu i rozmycie ruchu dla płynniejszej gry. Przyjazne dla użytkownika ustawienia 60 Hz/120 Hz pozwalają szybko zoptymalizować wydajność za pomocą wyświetlacza ekranowego bez konieczności dostępu do menu ustawień wyświetlacza.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA, Zakrzywiony ekran |