Produkt archiwalny
Monitor PREDATOR CG437KSBMIIPUZX 42.5" 3840x2160px 144Hz 1 ms [VRB]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor PREDATOR CG437KSBMIIPUZX 42.5" 3840x2160px 144Hz 1 ms [VRB]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Niewiarygodna powierzchnia
Używaj go jako ekranu telewizora, głównego monitora do gier w konfiguracji do transmisji na żywo lub jako samodzielnego wyświetlacza – nikt nie zakwestionuje dominacji modelu CG7. Doskonały obraz 4K na 42,5 cala z synchronizacją odtwarzania klatek i kolorem wzbogaconym przez technologię HDR.
Pełna szybkość dzięki HDMI 2.1
Dzięki złączu HDMI 2.1 można wykorzystać ekstremalne możliwości konsol nowej generacji. Wybrane modele obsługują również rozdzielczość 4K przy odświeżaniu na poziomie 144 Hz, co przekłada się na najpłynniejszą rozgrywkę w 4K.
Szybko i płynnie
Jeśli oczekujesz płynnej rozgrywki nawet przy niesamowitych prędkościach, jesteś we właściwym miejscu. Przy częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji 1 ms w trybie Visual Response Boost Twój obraz będzie niesamowicie płynny oraz pozbawiony efektów rozrywania i ghostingu – bezkonkurencyjna jakość.
Wyraźny obraz bez efektu rozrywania
Wejdź na szczyt dzięki najnowszym wyświetlaczom z technologią NVIDIA G-SYNC. Każdy wyświetlacz otrzymał certyfikat firmy NVIDIA i umożliwia prowadzenie płynnej rozgrywki z funkcją zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), która eliminuje efekt rozrywania, zacięć, artefaktów i migotania obrazu.
HDR wkracza do akcji
Na panelu o tak gigantycznych rozmiarach wszystko musi wyglądać doskonale. Wyświetlacz z certyfikatem DisplayHDR 1000 musi mieć nieskończony kontrast, kinową jakość koloru oraz wyświetlać obraz z bardzo niskim opóźnieniem. W połączeniu z pokryciem palety barw DCI-P3 na poziomie 90% i Delta E<2 wyświetlane kolory zachwycają swoim wyjątkowym pięknem.
Rozświetl swoje gry
Zamontuj nawet 4 taśmy LED i korzystaj z niesamowitych konfiguracji podświetlenia w aplikacji RGB Light Sense. Za jej pomocą możesz wybierać spośród wielu wzorów kolorystycznych lub synchronizować podświetlenie z ulubionymi utworami oraz grami, takimi jak League of Legends.
Dane techniczne
| Ekran: | 42.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [VRB] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 (HDR)750 (SDR) |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 42.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 108 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 90% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| HDR: | Certyfikat Display HDR 1000 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [VRB] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-SyncNVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Technologia ochrony oczu: | ComfyViewFiltr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free)VisionCare 1.0 |
| Wielkość plamki: | 0.245 x 0.245 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 (HDR)750 (SDR) |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 4000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | CG437KSbmiipuzx |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 200 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 10W |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Black BoostFunkcja przełącznika KVMKompatybilny z Kensington-lockLow DimmingSuper SharpnessWbudowany HUB USB |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.4 - 1 szt.HDMI 2.1 - 2 szt.USB 2.0 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z Power Delivery) - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 67 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 218 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 67 kWh = 86.43 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 320 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 57.6 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 67.2 |
| Głębokość [cm]: | 9.8 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 26.43 |
| Szerokość [cm]: | 97.87 |
| Waga [kg]: | 16.65 |
| Waga z podstawą [kg]: | 18.65 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 24.35 |
| Pilot: | Tak |
| Wyposażenie: | Kabel HDMIKabel USBKabel USB-CKabel zasilającyPilot |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Computer GmbH |
| Ulica i numer budynku: | Kornkamp 4 |
| Kod pocztowy: | 22926 |
| Miasto: | Ahrensburg |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.