Produkt archiwalny
Monitor DELL E2222H 21.5" 1920x1080px
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor DELL E2222H 21.5" 1920x1080px
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNowoczesny wygląd i ergonomia
Do zastosowań domowych i biurowych
Monitory serii E od firmy DELL cechują się wysoką jakością wykonania oraz dobrym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki temu model DELL E2222H sprawdzi się podczas codziennych zadań zarówno w biurze, jak i w domu.
Szeroki kąt
Monitor marki Dell E2222H wyposażony jest w szeroki kąt widzenia, zobacz swoją pracę w doskonałej wyrazistości FHD i uzyskaj spójne widoki w szerokim kącie oglądania 178 stopni/178 stopni.
Ochrona oczu
Ciesz się ekranem bez migotania dzięki ComfortView, funkcji oprogramowania, która ogranicza emisję szkodliwego niebieskiego światła. Został zaprojektowany, aby zoptymalizować komfort oczu nawet przez dłuższy czas.
Wygodna łączność
Połącz monitor DELL E2222H z obecnymi i starszymi systemami za pośrednictwem portów VGA i DP.
Co w zestawie?
Monitor DELL E2222H, kabel zasilający, kabel DisplayPort i dokumentacja.
Dane techniczne
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 21.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 54.5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | ComfortViewFiltr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.249 x 0.249 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast dynamiczny: | 3000:1 |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | E2222H |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 21° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.VGA - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 12 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 12 kWh = 15.48 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 12 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (w trybie czuwania), 0.3 W (wyłączony) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 29.53 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 38.4 |
| Głębokość [cm]: | 4.96 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 17.1 |
| Szerokość [cm]: | 50.4 |
| Waga [kg]: | 2.26 |
| Waga z podstawą [kg]: | 3.04 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.00 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel VGAKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Dell Products |
| Ulica i numer budynku: | Raheen Business Park |
| Kod pocztowy: | V94YY49 |
| Miasto: | Limerick |
| Adres elektroniczny: | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portal/15 |