Produkt archiwalny
Monitor DELL E2223HN 21.45" 1920x1080px
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor DELL E2223HN 21.45" 1920x1080px
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKlarowny obraz bez przemęczenia oczu
Klarowny obraz bez przemęczenia oczu
Monitor DELL E2223HN to idealne urządzenie do pracy, nauki czy rozrywki. Charakteryzuje się świetną jakością wykonania, dobrymi parametrami i licznymi dodatkowymi funkcjami. Monitor z czarną obudową ma 38.42 cm wysokości, 50.43 cm szerokości i 17.1 cm głębokości. Waży 3.04 kg. Dzięki szerokiej podstawie można postawić go na biurku, a dzięki standardowi VESA zawiesić na ścianie. Regulacja kąta pochylenia umożliwia lepsze dopasowanie urządzenia do indywidualnych preferencji.
Ekran 22 cale
Model ma dość duży 22-calowy ekran o rozdzielczości 1920 × 1080 px o proporcjach 16:9. Kąt widoczności wynosi 178 stopni w pionie i w poziomie, jasność ekranu 250 cd/m2 a liczba wyświetlanych kolorów to aż 16.7 mln. Ekran wyposażono w matową matrycę VA, z częstotliwością odświeżania obrazu 60 Hz. Czas reakcji wynosi 5 ms.
Redukcja migotania i redukcja niebieskiego światła
Monitor DELL wyposażono w nowoczesne technologie. Redukcja migotania skutecznie zmniejsza migotanie obrazu, co wpływa na mniejsze zmęczenie wzroku. Z kolei redukcja niebieskiego światła ogranicza szkodliwe niebieskie światło. Dzięki temu nawet wielogodzinne korzystanie z monitora nie powoduje dyskomfortu i zmęczenia oczu.
Funkcja OSD
Monitor ma funkcję OSD, która pozwala na wygodne ustawienie parametrów urządzenia przez wyświetlenie na ekranie MENU. Dzięki temu można w łatwy i szybki sposób dopasować funkcje do własnych potrzeb.
Dostępne złącza
Monitor wyposażono w 1 wejście HDMI 1.4 i 1 wejście D-Sub (VGA) oraz gniazdo blokady. Urządzenie oznaczono nową klasą energetyczną D. Włączony monitor pobiera 12.13 W, a w trybie czuwania 0.3 W.
Wyposażenie zestawu
Do zestawu dołączono kabel zasilający, kabel HDMI i kabel VGA. Oprócz tego kupujący otrzymuje dokumentację – kartę gwarancyjną i instrukcję obsługi w języku polskim.
Dane techniczne
| Ekran: | 21.45", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 510 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 21.45 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 54.48 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 510 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.249 x 0.241 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | E2223HN |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 21° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Uchwyt na kable |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.VGA - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 12 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 12 kWh = 15.48 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 12 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (tryb gotowości), 0.3 W (wyłączony) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 29.53 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 38.41 |
| Głębokość [cm]: | 4.96 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 17.1 |
| Szerokość [cm]: | 50.42 |
| Waga [kg]: | 2.26 |
| Waga z podstawą [kg]: | 3.04 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.14 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwaKabel HDMIKabel VGAKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Dell Products |
| Ulica i numer budynku: | Raheen Business Park |
| Kod pocztowy: | V94YY49 |
| Miasto: | Limerick |
| Adres elektroniczny: | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portal/15 |