Produkt archiwalny
Monitor DELL P1424H 14" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Produkt archiwalny
Monitor DELL P1424H 14" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWygodniejsza praca z laptopem
Praktyczny i przenośny monitor
W każdym miejscu zwiększ swoją produktywność z DELL P1424H. Ten ultracienki, 14-calowy przenośny monitor to idealne rozwiązanie dla osób ciągle w ruchu. Ważący 590 gramów i o wymiarach 32,23 cm x 1,43 cm x 20,26 cm, zapewnia wygodę przenoszenia bez kompromisów w jakości wyświetlanego obrazu. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że staje się niezastąpionym partnerem Twojego laptopa, umożliwiając efektywną pracę na dwóch ekranach, gdziekolwiek jesteś.
Świetna wyrazistość obrazu
DELL P1424H charakteryzuje się wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 px, co przekłada się na szerokie kąty widzenia i znakomitą ostrość. Dzięki temu, bez względu na to, gdzie się znajdujesz - w biurze, w domu czy w podróży - możesz cieszyć się klarownym i żywym obrazem, który idealnie nadaje się do prezentacji i współpracy.
Podłączania Plug-and-Play
Przenośny monitor DELL P1424H oferuje prostotę i wygodę podłączania dzięki funkcji „plug and play” z wykorzystaniem jednego kabla USB-C. Kabel nie tylko służy do przesyłania obrazu, ale także zasila monitor, co sprawia, że zmiana urządzeń odbywa się szybko i sprawnie. Monitor można wygodnie ustawiać zarówno z lewej, jak i z prawej strony laptopa, a także za nim, dzięki dwóm portom USB-C, po jednym na każdej stronie. Funkcja przekazywania energii i moc zasilania do 65 W natomiast pozwala zasilać monitor oraz laptop jednym zasilaczem.
Regulowana podstawka i komfort wzroku
14-calowy monitor DELL P1424H został zaprojektowany z myślą o łatwym udostępnianiu i prezentowaniu, co czyni go idealnym narzędziem do współpracy. Jego podstawa pochylana od 10 do 90 stopni umożliwia dostosowanie kąta widzenia do indywidualnych preferencji. Ponadto dzięki funkcji ComfortView, monitor zapewnia redukcję szkodliwego światła niebieskiego, dbając o komfort Twoich oczu.
Oprogramowanie Dell Display Manager
Skorzystaj z oprogramowania Dell Display Manager oferującego narzędzia do zarządzania wieloma zadaniami i ekranami. Funkcja EasyArrange pozwala użytkownikom błyskawicznie organizować okna wielu aplikacji, oferując gotowe układy. Dodatkowo EasyArrange Memory zapewnia płynne przejścia, zapamiętując układ okien i przywracając go nawet po odłączeniu monitora. Wygodne skróty klawiszowe znacząco przyspieszają dostosowywanie ustawień wyświetlacza, umożliwiając szybsze rozpoczęcie pracy.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: monitor DELL P1424H, pokrowiec, kabel USB-C - USB-C, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 6 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | B |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 35.56 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 72% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 6 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.1611 x 0.1611 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast statyczny: | 700:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | P1424H |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 10° (do przodu/w dół)90° (do tyłu/w górę) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Nie |
| Standard VESA [mm]: | Nie |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | USB-C |
| Wbudowany akumulator: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | HDCP |
| Złącza: | USB Type-C - 2 szt. |
| Ilość monitorów w zestawie: | 1 |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | B |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 5 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 5 kWh = 6.45 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 5 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 20.26 |
| Głębokość [cm]: | 1.43 |
| Szerokość [cm]: | 32.23 |
| Waga [kg]: | 0.59 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 1.12 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C - USB-CPokrowiec |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Dell Products |
| Ulica i numer budynku: | Raheen Business Park |
| Kod pocztowy: | V94YY49 |
| Miasto: | Limerick |
| Adres elektroniczny: | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portal/15 |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.