Produkt archiwalny
Monitor EIZO FlexScan EV3285WT 31.5" 3840x2160px IPS 5 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor EIZO FlexScan EV3285WT 31.5" 3840x2160px IPS 5 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTwoje okno na świat
Perfekcyjny w każdych warunkach
Model monitora EIZO FlexScan EV3285 możesz z powodzeniem wykorzystać w swoim otoczeniu domowym, jak i biurowym. Urządzenie znakomicie sprawdzi się w najróżniejszych warunkach działania. Praca w biurowych programach czy też przeglądanie treści w Internecie w poszukiwaniu ciekawej rozrywki, nie będą odtąd wiązać się z żadnymi ograniczeniami.
Technologia IPS
Za wysoką jakość generowanego obrazu odpowiada zastosowana w urządzeniu technologia IPS. Pozwala ona zachować szerokie kąty, a także niezwykle wyrazistą i ostrą grafikę. Co więcej, urządzenie posiada rozdzielczość równą wartości 3840 x 2160 px, co wpływa na doskonałą widoczność najdrobniejszych detali.
Płynna grafika
Wyjątkową zaletą tego modelu jest gwarancja płynnej grafiki bez jakichkolwiek zakłóceń. Jest to związane m.in. z częstotliwością odświeżania obrazu, która wynosi 70 Hz, a także krótkim czasem reakcji matrycy sięgającym zaledwie 5 ms. Przyczynia się to do wyższej efektowności na czas użytkowania sprzętu, a razem całkowicie bezproblemowej obsługi.
Duży ekran
Przekątna ekranu tego modelu wynosi 31.5 cala. Z pomocą takiego udogodnienia możesz śmiało poświęcić się oglądaniu filmów oraz seriali, jak i wielozadaniowej pracy. Duży wyświetlacz zdecydowanie ułatwi podejmowanie różnych czynności w tym samym momencie z uwagi na możliwość podziału ekranu.
Uniwersalne złącze USB-C
Dla osób, które cenią sobie mobilność i możliwość pracy zdalnej, laptop to absolutna podstawa. Po wejściu do biura warto jednak podłączyć go do zewnętrznego monitora. EV3285 wyposażono w złącze USB-C, które doskonale wpisuje się w taki styl pracy. Jeden kabel USB-C potrafi jednocześnie przesyłać sygnały audio i wideo, transferować dane, a także ładować laptopa lub smartfona z mocą do 60 W. Monitor ma również wbudowany zasilacz, wobec czego nie potrzebuje żadnych zewnętrznych adapterów.
Wąskie ramki
Produkt charakteryzuje specjalną konstrukcją o niezwykle wąskich ramach. Dba on dzięki temu o zachowanie efektu zwiększonego pola do pracy, jak i rozrywki. Dlatego, możesz m.in. cieszyć się wzmocnioną immersją na czas prowadzenia rozgrywki, a także większą wygodą podczas codziennego, zwykłego użytkowania sprzętu.
Zawartość zestawu
Zestaw zawiera: monitor EIZO FlexScan EV3285, kabel zasilający, kabel USB-C - USB-C, kabel DisplayPort - DisplayPort, kabel HDMI - HDMI oraz instrukcję obsługi.
Dane techniczne
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 31.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 80 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.77 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | EcoViewRedukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.182 x 0.182 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast statyczny: | 1300:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | FlexScan EV3285WT |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 35° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 344° (w lewo)344° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 148.9 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 1W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Auto EcoViewBrightRegulatorScreen InStyleTCO |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 34 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 34 kWh = 39.1 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 34 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W (tryb oszczędzania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 41.63 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 42.73 |
| Głębokość [cm]: | 5.15 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 23 |
| Szerokość [cm]: | 71.74 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Waga z podstawą [kg]: | 11 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB Type-CKabel zasilającyUchwyt na kable |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | EIZO Europe GmbH |
| Ulica i numer budynku: | Belgrader Strase 2 |
| Kod pocztowy: | 41063 |
| Miasto: | Monchengladbach |
| Adres elektroniczny: | info@eizo.de |