Monitor LG UltraWide 29WN600-W 29" 2560x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Płynny obraz
Monitor LG 29WN600-W płynny obraz do biura dla graczy
Lepsze pole widzenia
Monitor LG 29WN600-W naturalne kolory szerokie pole widzenia
Rozdzielczość UWHD
Monitor LG 29WN600-W rozdzielczość UWHD ostry precyzyjny obraz
Technologia AMD FreeSync
Monitor LG 29WN600-W AMD FreeSync
Tryb Dynamic Action
Monitor LG 29WN600-W Dynamic Action Sync bez opóźnień
Krótki czas reakcji
Monitor LG 29WN600-W krótki czas reakcji 1ms
Pełna widoczność nawet w trudnych warunkach
Monitor LG 29WN600-W pełna widoczność w ciemności Black Stabilizator
Tryb obraz w obrazie
Monitor LG 29WN600-W obraz w obrazie
Menu ekranowe OnScreen Control
Monitor LG 29WN600-W OnScreen Control
Ochrona oczu
Monitor LG 29WN600-W ochrona oczu redukcja niebieskiego światła
Zaawansowane funkcje zarządzania kolorami
Monitor LG 29WN600-W zarządzanie kolorami własne ustawienia
Oszczędność energii
Monitor LG 29WN600-W energooszczędny Super Energy Saving
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 29", 2560 x 1080px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 75
Czas reakcji matrycy [ms]: 5 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 250 (HDR)250 (SDR)
Proporcje ekranu: 21:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 29
Przekątna ekranu [cm]: 73
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1080
Proporcje ekranu: 21:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: sRGB: 99%
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.263 x 0.263 mm
Kontrast statyczny: 1000:1
Dual Mode: Nie
Model: UltraWide 29WN600-W
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 15° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 7W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 25
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 25
Pobór mocy podczas pracy: 25 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb oszczędzania)