Monitor LG UltraWide 34WN80C-B 34" 3440x1440px IPS Curved
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Szerokie możliwości przy zakrzywionej matrycy
Profesjonalny wymiar obrazu
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved pelen profesjonalizm
Większe możliwości przy USB-C
Dzięki łączności z urządzeniami przy pomocy złącza USB-C możesz ładować laptopy do 60 W, przesyłać dane oraz wyświetlać obraz. Jeden przewód sprawia, że funkcjonalność tego monitora znacznie się poszerza. Warto również dodać, że złącze to jest zgodne z urządzeniami Mac, co jeszcze bardziej zwiększa kompatybilność monitora.
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved wieksze mozliwosci
Kontrast dla lepszych wrażeń
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved jeszcze lepsze wrazenia
Realizm przede wszystkim
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved realizm w wyrazistych barwach
Ciemność nie jest już tajemnicą
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved ciemnosci juz nie sa tajemnica
Konfiguruj pozycję ekranu do swoich potrzeb
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved konfiguracja ekranu kat pochylenia i wysokosc
Narzędzie, które odnajdzie się wszędzie
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved do domu i do biura
Wyposażenie
Monitor LG 34WN80C-B 34 3440x1440px IPS Curved wyposazenie zestawu
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 34", 3440 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 60
Czas reakcji matrycy [ms]: 5 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300 (HDR)300 (SDR)
Proporcje ekranu: 21:9
Nowa klasa energetyczna: G
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 34
Przekątna ekranu [cm]: 86.7
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440
Proporcje ekranu: 21:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: sRGB: 99%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.233 x 0.233 mm
Kontrast statyczny: 1000:1
Dual Mode: Nie
Model: 34WN80C-B
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 15° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 110 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: G
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 40
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 57
Pobór mocy podczas pracy: 57 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)