Monitor LG UltraWide 34WP550-B 34" 2560x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneUlepsz swoje domowe biuro
Duża przestrzeń do pracy lub relaksu
Technologia HDR
Prosta instalacja
Obsługa wielu interfejsów
OnScreen Control
Redukcja światła niebieskiego
Technologia Flicker Safe
Dynamic Action Sync
Technologia Black Stabilizer
Wyposażenie
Dane techniczne
| Ekran: | 34", 2560 x 1080px, IPS |