Monitor SAMSUNG Odyssey C27G55TQWU 27" 2560x1440px 144Hz 1 ms Curved
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePŁYNNOŚĆ DYNAMICZNYCH SCEN AKCJI
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Niezwykle płynne sceny akcji nawet w najbardziej dynamicznych grach o wysokiej liczbie klatek na sekundę (FPS) to zasługa odświeżania obrazu z wysoką częstotliwością 144 Hz. A jeśli chcesz przeglądać Internet lub zobaczyć film możesz wybrać niższą częstotliwość 60 lub 120 Hz.