Monitor SAMSUNG C27RG50FQR 27" 1920x1080px 240Hz 4 ms Curved
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneSUPER PRĘDKOŚĆ, MOCNE WRAŻENIA
Częstotliwość 240 Hz
Wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia wolne od zakłóceń sceny akcji, nawet w grach z wysoką liczbą klatek na sekundę. Częstotliwość odświeżania można w razie potrzeby ustawić na 60 Hz/120 Hz.
ZANURZ SIĘ W ROZRYWCE, DZIĘKI ZAKRZYWIONEMU EKRANOWI
KONIEC Z PRZERYWANĄ ROZGRYWKĄ
Superszeroki kąt widzenia 178°
Widoczny każdy szczegół
WYSOKA JAKOŚĆ ORAZ WIELOZADANIOWOŚĆ
EKRAN BEZ OGRANICZEŃ
GRAJ JESZCZE DŁUŻEJ
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |