Produkt archiwalny
Monitor PHILIPS B-line 241B7QUBHEB 23.8" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Produkt archiwalny
Monitor PHILIPS B-line 241B7QUBHEB 23.8" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneUprość podłączanie
Ten monitor firmy Philips to proste, jednoprzewodowe rozwiązanie do dokowania laptopa. Jeden kabel USB z podwójną siateczką oraz złączami typu C i A zapewnia funkcje wideo, Ethernet, ładowania i DisplayLink. Kamera internetowa Windows Hello zapewnia większe bezpieczeństwo.
Złącze USB-C umożliwia ładowanie laptopa bezpośrednio z monitora
Monitor Philips 241B7QUBHEB ma wbudowaną stację dokującą USB typu C z funkcją zasilania. Dzięki inteligentnemu i elastycznemu zarządzaniu zasilaniem możesz bezpośrednio ładować zgodny laptop. Smukłe, dwustronne złącze USB-C umożliwia łatwe dokowanie z użyciem jednego przewodu.
Dzięki niemu możesz podłączyć wszystkie urządzenia peryferyjne, np. klawiaturę, mysz i przewód Ethernet RJ-45 do stacji dokującej monitora. Możesz oglądać filmy wideo o wysokiej rozdzielczości oraz szybko przesyłać dane i jednocześnie zasilać lub ładować notebooka.
Technologia IPS
Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem — nawet w trybie obracania o 90 stopni. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory.
Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas.
Tryb LowBlue
Badania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED również mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku.
Opracowany przez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.
Bezpieczne logowanie
Innowacyjna i bezpieczna kamera internetowa Phillips wysuwa się, gdy jest potrzebna, i bezpiecznie wsuwa się z powrotem do monitora, gdy jej nie używasz. Kamera internetowa jest również wyposażona w zaawansowane czujniki do rozpoznawania twarzy Windows Hello, które w wygodny sposób logują Cię do urządzeń z systemem Windows w czasie krótszym niż dwie sekundy, trzy razy szybciej niż w przypadku korzystania z hasła.
PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii
Technologia PowerSensor działa niczym czujnik obecności, który nadaje i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni w celu określenia obecności użytkownika w pomieszczeniu i automatycznie obniża poziom jasności wyświetlacza monitora, gdy ten odchodzi od biurka. To pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii o nawet 80% i jednocześnie wydłużyć okres eksploatacji monitora
Dane techniczne
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 23.8 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 60.5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 85%sRGB: 102% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.275 x 0.275 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 241B7QUBHEB |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 30° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 175° (w lewo)175° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | EasyReadKamera internetowaMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)PowerSensorSmartContrastSmartImageWbudowany mikrofon |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.RJ-45 (LAN) - 1 szt.USB 3.2 Gen. 2 - 4 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 18 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 18 kWh = 23.22 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 16.7 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 33.2 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 37.7 |
| Głębokość [cm]: | 5.7 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 25.7 |
| Szerokość [cm]: | 54.1 |
| Waga [kg]: | 3.87 |
| Waga z podstawą [kg]: | 6.3 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.99 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB-C - USB-C/AKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |