Monitor PHILIPS 27E2N2500 27" 2560x1440px IPS 120Hz 1 ms [MPRT]
Kod: 2088540
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
120
1 [MPRT]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
16:9
Złącza: DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.0 - 1 szt.
Do domu i biura
Odświeżanie 120Hz
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 120
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [MPRT]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: C
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.6
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: W-LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2331 x 0.2331 mm
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 1500:1
Dual Mode: Nie
Model: 27E2N2500 00
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: C
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 13
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 25
Pobór mocy podczas pracy: 22.97 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 35.9
Wysokość (z podstawą) [cm]: 45.4
Głębokość [cm]: 3.3
Głębokość (z podstawą) [cm]: 20
Szerokość [cm]: 61.6
Waga [kg]: 2.85
Waga z podstawą [kg]: 3.22
Waga z opakowaniem [kg]: 5.56
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    3 opinie 3 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    4.7 /5
    Design
    5 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    5 /5
    Odwzorowanie kolorów
    4.7 /5
    Opcje regulacji
    3.3 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Dawid 9 listopada 2025
    Potwierdzony zakup
    Telewizor
    Działa dobrze , jak ma się dwa monitory trzeba dokupić display port
    Czy ta opinia była pomocna?
    Rafal X 19 listopada 2025
    Szału nie ma
    Czy ta opinia była pomocna?
    Tymoteusz 10 listopada 2025
    Monitor do używania z własna podstawką/uchwytem.
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.