Monitor PHILIPS 40B1U5601H 40" 3440x1440px IPS 4 ms [GTG]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 40", 3440 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Baw się i pracuj bez ograniczeń
Wiele zastosowań
40-calowy ekran
Niesamowita płynność
Urządzenie marki PHILIPS pozwala zachować wyjątkowy stopień płynności przetwarzania obrazu. Jest to możliwe, dzięki częstotliwości odświeżania równej 120 Hz oraz krótkiemu czasowi reakcji matrycy wynoszącemu zaledwie 4 ms. Nie musisz więc obawiać się jakichkolwiek opóźnień w trakcie odtwarzania wideo czy prowadzenia rozgrywki.
Technologia High Dynamic Range
Kamera internetowa
Zdrowy wzrok
Funkcja PowerSensor
Akcesorium w zasięgu ręki
Zawartość opakowania
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 4 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 21:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 40 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 100.4 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3440 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 21:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 102%sRGB: 121% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Certyfikat Display HDR 400 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.26925 x 0.26925 mm |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1200:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 40B1U5601H 00 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 30° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 180° (w lewo)180° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 5W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 41 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 60 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 60 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |