Monitor SAMSUNG LS27D300GAUXEN 27" 1920x1080px IPS 100Hz
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., VGA - 1 szt. |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Sugerowana cena producenta:
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Zwiększ produktywność i komfort pracy
Żywe kolory na całym ekranie
Matryca IPS
Obraz bez zakłóceń
Częstotliwość odświeżania 100Hz
Pozostań w akcji podczas grania, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz niczego w szybkich scenach.
* Domyślna częstotliwość odświeżania ustawiona jest na 60Hz i może być dostosowana do 100Hz w ustawieniach monitora.
Więcej mocy dla graczy
Tryb Gry
* Obraz symulowany do celów ilustracyjnych.
Technologia chroniąca oczy
Tryb Eye Saver i Less Screen Flickering
Ekran ze stylem
Smukła obudowa
Więcej portów, więcej możliwości
Wszechstronna łączność
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 100 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 72% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Eye SaverRedukcja migotania (Flicker free) |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | LS27D300GAUXEN |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Tryb gry |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 16 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 16 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |