Monitor SAMSUNG Odyssey G6 S27DG600SU 27" OLED 2560x1440px 360Hz 0.03 ms [GTG]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Sugerowana cena producenta:
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Epicki monitor. Epicka rozgrywka.
4 najważniejsze korzyści
Jakość obrazu OLED
Obraz z olśniewającymi kolorami
i rozdzielczością
Samsung OLED Safeguard+ Zaawansowane technologie |
Odświeżanie 360Hz
Niesamowicie płynne wrażenia
z rozgrywki
Czas reakcji 0,03ms (GtG)
Porywająca szybkość
i reakcje w grze
Oszałamiające efekty wizualne
Zobacz wszystkie odcienie czerni
Głęboki poziom czerni
Koncentracja bez rozpraszania uwagi
Matryca OLED Glare Free
Samsung OLED Safeguard+ dla ochrony ekranu
Dynamiczny system chłodzenia
Wyprzedzaj przeciwników
Odświeżanie 360Hz i czas reakcji 0,03ms (GtG)
Zanurz się w płynnej akcji bez zakłóceń AMD FreeSync Premium Pro
* Obraz dla celów ilustracyjnych
Ekran ze stylem
Filmy:
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 360 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 0.03 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 67 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | OLED |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| HDR: | HDR10HDR10+ Gaming |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Kontrast statyczny: | 1000000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | S27DG600SU |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 92° (w lewo)92° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 25° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 30° (w lewo)30° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 120 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 31 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 44 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 31 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości) |