Monitor SAMSUNG Odyssey G7 LS27DG702EUXDU 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Sugerowana cena producenta:
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Epicki Monitor. Epicka Rozgrywka.
Epicka grafika w ultra precyzji
4K UHD
Dynamiczne kolory na całym ekranie
Matryca IPS
Szybka akcja i płynna rozgrywka
144Hz i czas reakcji 1ms
Częstotliwość odświeżania 144Hz zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę, redukując opóźnienia i rozmycie ruchu. W połączeniu z niemal natychmiastowym czasem reakcji 1ms (GtG), każdy ruch jest rejestrowany w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybkie reakcje i precyzję w grach.
Graj po swojemu
Game Pass Ultimate
*Wymaga połączenia z Internetem. **Wymagana oddzielna subskrypcja.
Oszałamiająca grafika
Wzmocnij swoje wrażenia dzięki skalowaniu obrazu
Skalowanie AI do 4K
Oszałamiająca grafika
Dostrzeż każdy szczegół
VESA DisplayHDR 400
*Obraz symulowany w celach ilustracyjnych.
Skalowanie AI do 4K
Zwycięska rozgrywka
Płynna gra bez zacięć
AMD FreeSync Premium
Zwycięska rozgrywka
Szybka i łatwa konfiguracja
Game Bar
Znajdź więcej sekretów ukrytych w cieniu
Dynamic Black Equalizer
* Aby korzystać z funkcji Dynamic Black Equalizer, w ustawieniach musi być włączony Tryb Gry.
Płynna gra bez zacięć
AMD FreeSync Premium
Automatyczne połączenie
Auto Source Switch+
Ekran ze stylem
Ustawienia dostosowane do Ciebie
Ergonomiczna podstawa
Ekran ze stylem
Zaprojektowany, aby zwiększyć immersję
CoreSync & CoreLighting+
Ergonomiczna podstawa
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.4 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1 mld |
| HDR: | Certyfikat Display HDR 400HDR10+ Gaming |
| Funkcja Smart: | Tak |
| Technologia Smart: | Samsung Gaming Hub |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ Premium |
| Technologia ochrony oczu: | Eye SaverRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | LS27DG702EUXDU |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 92° (w lewo)92° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 25° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 30° (w lewo)30° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 120 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 10W |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 26 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 46 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W (w trybie czuwania) |