Monitor SHARP MultiSync EA272Q 27" 2560x1440px IPS Biały
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 6 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| 16:9 | |
| Złącza: | DisplayPort - 1 szt., HDMI - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB Type-C - 1 szt.... |
Produkt chwilowo niedostępny
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 6 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | C |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 77%sRGB: 100% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.78 milionów |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 6 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.233 x 0.233 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast dynamiczny: | 7000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | EA272Q |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 35° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 170° (w lewo)170° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Czujnik obecności użytkownika przed monitoremCzujnik światłaKompatybilny z Kensington-lockPlug & PlayWbudowany system zarządzania kablami |
| Złącza: | DisplayPort - 1 szt.HDMI - 1 szt.RJ-45 (LAN) - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Type-C - 1 szt.Wyjście audio - 1 szt.Wyjście DisplayPort - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | C |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 13 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 13 kWh = 14.95 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 27 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 36.1 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 37.8 |
| Głębokość [cm]: | 6.72 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 25 |
| Szerokość [cm]: | 61.18 |
| Waga [kg]: | 5.8 |
| Waga z podstawą [kg]: | 9.2 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel USB-CKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Vestel Holland B.V. |
| Ulica i numer budynku: | Stationsplein 45 3013AK Rotter |
| Kod pocztowy: | 03-991 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | info@vestel-poland.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
MARKA
SHARP
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
27
RODZAJ MATRYCY
IPS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA OBRAZU [Hz]
60
CZAS REAKCJI MATRYCY [ms]
6
POWŁOKA MATRYCY
Matowa
PROPORCJE EKRANU
16:9
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1440 (WQHD)
ZASTOSOWANIE
Do domu i biura
TYP EKRANU
Płaski
MONITOR PRZENOŚNY
Nie
DUAL MODE
Nie
HDR
Nie
NOWA KLASA ENERGETYCZNA
C
ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW
NTSC: 77%
FUNKCJA SMART
Nie
WBUDOWANY KALIBRATOR
Nie
TECHNOLOGIA OCHRONY OCZU
Filtr światła niebieskiego
GŁOŚNIKI
Nie
ZŁĄCZA
Wyjście audio - 1 szt.
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU NA ŚCIANIE
100 x 100
JASNOŚĆ EKRANU [cd/m2]
350
EKRAN OBROTOWY (PIVOT)
Tak
REGULACJA KĄTA POCHYLENIA (TILT)
Tak
REGULACJA KĄTA OBROTU (SWIVEL)
Tak
REGULACJA WYSOKOŚCI (HEIGHT)
Tak
KĄT WIDZENIA W POZIOMIE
178 stopni
KĄT WIDZENIA W PIONIE
178 stopni
KOLOR
Biały
SZEROKOŚĆ [cm]
61.18
GŁĘBOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
25
WYSOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
37.8
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.