Mysz LOGITECH G502 SE Hero

LOGITECH
Typ myszy
Optyczna
Rozdzielczość
16000 dpi
Komunikacja z komputerem
Przewodowa
Interfejs
USB
Dla graczy
Tak
Opis i dane

Opis i dane

NOWY CZUJNIK HERO

Mysz G502 HERO oferuje zaawansowany czujnik optyczny zapewniający maksymalną precyzję śledzenia ruchów, podświetlenie RGB z możliwością dostosowania, niestandardowe profile gier, czułość od 100 do 16 000 dpi i ciężarki z możliwością zmiany pozycji.

Mysz LOGITECH G512 SE - Mysz

CZUJNIK HERO 16K

HERO to nasz najbardziej dokładny czujnik do grania, którego stworzona od podstaw architektura gwarantuje precyzję nowej generacji. Dzięki najwyższej szybkości przetwarzania klatek czujnik HERO charakteryzuje szybkość wynoszącą ponad 400 ips oraz śledzenie ruchu w zakresie czułości 100–16 000 dpi bez wygładzania, filtrowania i przyspieszania. Czujnik HERO osiąga precyzję pozwalającą uczestniczyć w zawodach oraz zapewnia najbardziej spójny czas reakcji. Ustawienia DPI można dostosować za pomocą oprogramowanie Logitech G HUB.

Mysz LOGITECH G512 SE - HERO 16K

11 PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW

Zaprogramuj ulubione polecenia i makra, przypisując je do 11 przycisków w oprogramowaniu Logitech G HUB. Buduj, przykucnij, atakuj, lecz... najważniejsze ruchy masz w zasięgu palców. Zapisuj profile do zastosowania w grach zapisywane bezpośrednio w myszy, aby wszędzie mieć pod ręką przydatne ustawienia.

Mysz LOGITECH G512 SE - PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW

MASA Z MOŻLIWOŚCIĄ DOPASOWANIA

Dostosuj sposób przesuwania myszy, by działał na Twoją korzyść. Pięć konfigurowalnych ciężarków 3,6 g dostarczanych wraz z myszą G502 HERO można umieścić z przodu, tyłu, centralnie oraz z prawej lub lewej strony. Eksperymentuj z pozycjami i równowagą, aby odkryć idealne ustawienie pozwalające zoptymalizować działanie urządzenia podczas grania.

Mysz LOGITECH G512 SE - MASA

LIGHTSYNC RGB

Technologia LIGHTSYNC to podświetlenie RGB nowej generacji dostosowywane do gry, dźwięku lub ekranu, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia. Wybieraj z pełnego spektrum ok. 16,8 miliona kolorów oraz synchronizuj animacje i efekty podświetlenia z innymi urządzeniami Logitech G. Podświetlenie można szybko i łatwo dostosować za pomocą oprogramowania Logitech G HUB.

Mysz LOGITECH G512 SE - LIGHTSYNC

Przystosowanie do gier

Oprócz podstawowej wydajności i funkcji dostosowywania przy projektowaniu tego urządzenia skupiono się na dokładnym opracowywaniu szczegółów: główne przyciski z przełącznikami mechanicznymi wytrzymującymi do 50 milionów kliknięć, przewód z oplotem z opaską i zaczepem do mocowania, gumowane uchwyty boczne, magnetyczna pokrywa komory ciężarków i inne elementy.

Mysz LOGITECH G512 SE - PrzystosowanieFilmy:Dane techniczne

Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Zasięg [m] 2.1
Profil myszy Praworęczny
Mysz pionowa Nie
Rozdzielczość 16000 dpi
Liczba przycisków 11
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Dotykowa Nie
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera LOGITECH
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Hancior
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Idealnie dopasowana do mojej ręki. Do tego te 11 przycisków. I RGB. Polecam

Ocena

Fantastyczna
puchasiek
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Poprzednio, bardzo intensywnie, używałem G502 Spectrum (niestety po 5 latach padł LMB) i wiedziałem, że kolejna mysz też będzie Logitecha. Sprawdzone produkty sprawdzonej firmy. Myszkę można wyważyć pod własne upodobania, w zestawie 5 metalowych ciężarków. Wiele opcji ustawień poczynając od ustawienia kolorów podświetlenia logo i osobno czułości, ustawienia prędkości myszy (5 prędkości/czułości) w zakresie 100-25600 (a nie jak podano 16000), mnóstwo możliwości konfiguracji przypisań, klawiszy, makr, aplikacji, wszystko w programie Logitech G HUB. Co do trwałości to zobaczymy, mam ją pierwszy dzień ;)
A pamiętacie taką mysz Logitech MX518? U mnie po ponad 10 latach wciąż działa i jest całkowicie sprawna!

Polecam!

Ocena

Fantastyczna
Artur
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Gryzoń jest dobrze wykonany i ciężki - czuć dobrą jakość materiałów. Przyciski pracują cicho i precyzyjnie. Oprogramowanie nie jest idealne i super intuicyjne, ale można się przyzwyczaić. Minusem jest scroll, który działa trochę dziwnie, skokowo i nie jest zbyt przyjemny. Dodatkowo różni się od poprzedniej myszki brakiem jakiejkolwiek stabilizacji na palec serdeczny/mały palec. Wymusza to uchwyt myszki opuszkami. Kwestia przestawienia się na inną mysz, ale uważam że mała tacka po drugiej stronie (nawet odczepiana) byłaby z korzyścią. Sam sensor bez zarzutu, czasem nawet zbyt szybki :) dodatkowe odważniki nie są mi potrzebne, ale dają możliwość wyrównania wagi myszki pod konkretny chwyt/preferencje. Polecam

Ocena

Bardzo dobra
Hubert
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Bardzo dobra myszka.

Ocena

Fantastyczna
Michał
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Bardzo solidnie wykonana myszka. Idealnie pasuje do dłoni. Bardzo intuicyjnie rozmieszczone przyciski. Możliwość dociążenia myszki jak najbardziej na plus. Polecam

Ocena

Fantastyczna
Hubert
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Subiektywnie idealnie wyważona, bardzo dobry sensor, warta swojej ceny.

Ocena

Fantastyczna
Paweł
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Mysz w porządku, ale oprogramowanie do niej (G HUB) to jakiś ponury żart.

Ocena

Średnia
Grzegorz
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Wszystkie opinie się potwierdziły, nieziemska myszka gamingowa -możliwość pełnej personalizacji ustawień i to jak leży w dłoni - a dodatkowa ta cena w Mediaexpert.

Ocena

Fantastyczna
MARCIN
kupił/aMysz LOGITECH G502 SE Hero
Wg mnie bardzo dobry produkt.

Ocena

Fantastyczna
Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj ubezpieczenieDodaj ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

301,81