Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Nieziemska czułość i precyzja

Ergonomiczna mysz gamingowa

Nowoczesność i profesjonalne wykonanie w jednym! Przed Tobą mysz NICEBOY ORYX M200. Prace nad tym modelem trwały długo, tak aby móc dostarczyć Ci wysokiej jakości produkt. Urządzenie to skupione jest na potrzebach nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Mysz-NICEBOY-Oryx-M200-front-bok-prawy

Odpowiednia budowa

Odpowiedni kształt obudowy i dbałość o każdy szczegół to dwie najważniejsze cechy myszy komputerowej NICEBOY ORYX M200. Została ona skonstruowana z myślą o wyprofilowanej budowie dla zapewnienia pewnego chwytu. Takim sposobem urządzenie pozostaje w dłoni, nie wyślizgując się z niej. Profilowane boki i odpowiednie rozłożenie przycisków sprawia, że model ten jest idealne dostosowany do potrzeb praworęcznych użytkowników.

Mysz-NICEBOY-Oryx-M200-gora

Programowalne przyciski

Mysz została wyposażona w 7 programowanych przycisków. Ich funkcje możesz zmienić za pomocą specjalnego programu komputerowego. Na górze urządzenia znajduje się przełącznik do zmiany częstotliwości i wskaźnika rozdzielczości DPI. Dzięki takiemu ustawieniu możesz w szybki sposób zmieniać parametry i działanie tego sprzętu.

Mysz-NICEBOY-Oryx-M200-gora-bok-prawy-1

Wrażliwy czujnik optyczny

Czujnik optyczny czuwa, aby praca myszy była prawidłowa. Dzięki niemu jesteś w stanie bez problemu korzystać ze wszystkich funkcji, które sprawią, że wskaźnik na ekranie będzie poruszał się z odpowiednią prędkością w zależności od wykonywanych czynności. Posiada on aż 5 poziomów czułości, a najwyższy wskaźnik może wynosić aż 6400 DPI! Im parametr ten jest niższy, tym kursor porusza się wolniej, zapewniając Ci precyzję i ostrożność. W momencie, gdy podczas gry musisz szybko zareagować, przełącz czujnik na najwyższy poziom i nie daj się zaskoczyć!

Mysz-NICEBOY-Oryx-M200-czujnik-optyczny

Nowoczesny wygląd

Wygląd tej myszy jest uzupełniony podświetleniem LED. Zarówno logo na obudowie, jak i kółko przy przyciskach urządzenia świecą się, zapewniając Ci piękny wygląd całego sprzętu. Światło dopełnia elegancki odcień czarnej obudowy. Jej wygląd ułatwia dopasowanie myszy do reszty znajdujących się na biurku urządzeń.

Mysz-NICEBOY-Oryx-M200-nowoczesny-wyglad

Niska waga urządzenia

NICEBOY ORYX M200 charakteryzuje się niską wagą. Zaledwie 120 g sprawia, że precyzyjnie sunie ona po stanowisku, nie stawiając oporu w trakcie dynamicznej akcji podczas rozgrywki. Teraz żadna sytuacja nie wyprowadzi Cię z równowagi!

Mysz-NICEBOY-Oryx-M200-bok-prawy

Wyposażenie

W opakowaniu znajduje się mysz optyczna w kolorze czarnym.

Mysz-NICEBOY-Oryx-M200-gora-bok-lewy

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ myszy Optyczna
Rozdzielczość 6400 dpi
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Dla graczy Tak
Mysz pionowa Nie
Liczba przycisków 7
Programowalne przyciski Tak
Rodzaj zasilania USB
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Ergonomiczny kształt
5 /5
Głośność przycisków
5 /5
Precyzja
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
5/5
Max 9 listopada 2022
Dobra!
Dobra myszka w dobrej cenie - tyle w temacie ;)
Czy ta opinia była pomocna?
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Mysz NICEBOY Oryx M200
Produkt archiwalny

Mysz NICEBOY Oryx M200

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756