Antywirus NORTON 360 Deluxe 50GB 5 URZĄDZEŃ 1 ROK Kod aktywacyjny

Kod: 557451
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Wersja językowa Wielojęzyczna
  Typ licencji Elektroniczna
  Liczba stanowisk 5
  Liczba użytkowników 1
  Nośnik Kod elektroniczny
  Zobacz cały opis
  Antywirus NORTON 360 Deluxe 50GB 5 URZĄDZEŃ 1 ROK Kod aktywacyjny
  Antywirus NORTON 360 Deluxe 50GB 5 URZĄDZEŃ 1 ROK Kod aktywacyjny
  149
  99
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Antywirus NORTON 360 deluxe

  Zabezpieczenie danych w tzw. niepewnych czasach nie polega wyłącznie na wylogowaniu się z mediów społecznościowych i nieudostępnianiu haseł osobom trzecim. Chcąc zadbać o swoje dane, warto zainwestować w profesjonalny program antywirusowy.

  Antywirus NORTON 360 to narzędzie, dzięki któremu zawartość urządzenia jest nie tylko chroniona w standardowy sposób, ale też z wykorzystaniem technologii chmury i rozwiązań monitorujących bieżący ruch sieciowy. Co więcej - aplikacja ta obsługuje również zewnętrzną chmurę danych (na kopie zapasowe) i oprogramowanie do przechowywania haseł.

  Program Norton 360 Deluxe oferuje ochronę maksymalnie 5 komputerów PC lub Mac, smartfonów lub tabletów. Kopia zapasowa w chmurze dla komputera PC wynosi 50 GB.

  Antywirus NORTON opis

  Zintegrowane rozwiązania = skuteczne rozwiązania

  Trzeba przyznać, że firma Norton jest jedną z najbardziej znanych marek, specjalizujących się w kompleksowym zabezpieczaniu danych. Antywirus NORTON 360 to platforma programistyczna, która jest najlepiej dopracowanym rozwiązaniem tej firmy. Zapewnia ona maksimum ochrony zarówno PC-tom, jak i komputerom Mac, a także urządzeniom mobilnym!

  Co więcej, dostęp do tego narzędzia jest możliwy już po podaniu zakupionego kodu aktywacyjnego. Oznacza to, że proces instalacji takiego oprogramowania jest po prostu mniej czasochłonny i bardzo prosty. Czy można chcieć czegoś więcej?

  Antywirus NORTON ochrona

  Maksymalny potencjał = maksymalna ochrona

  Oprogramowanie Nortona zapewnia skuteczną ochronę przed wirusami, rootkitami, atakami typu ransomware, adware, a także wyłudzeniem danych itd. Antywirus NORTON 360 nie tylko zabezpieczy ważne dla użytkownika i zapisane na dysku dane, ale też ochroni przed utratą indywidualnych haseł dostępu, a także - przed utratą pieniędzy z kont bankowych i innych, "cyfrowych portmonetek".

  Co ważne - narzędzie to "czuwa" zawsze: zarówno wtedy, gdy jest online, jak i wtedy gdy komputer nie jest podłączony do ogólnoświatowej Sieci. Warto też podkreślić, że twórcy tej aplikacji już dawno rozwiązali problem aktualizowanych sygnatur, korzystając z rozbudowywanej na bieżąco bazy wirusów, działającej za pośrednictwem technologii chmury.

  Antywirus NORTON funkcje

  Szyfrowanie na najwyższym poziomie

  Nie jest tajemnicą, że Norton już od wielu lat jest jedną z najlepszych firm działających w obszarze aktywnego szyfrowania danych. Nic więc dziwnego, że antywirus "wyposażony" został w specjalny moduł Secure VPN, szyfrujący dane w czasie rzeczywistym i to bez żadnych opóźnień!

  Dzięki VPN dane nie są przesyłane bezpośrednio na linii komputer - serwer, lecz (za pomocą odpowiednich instrukcji) do serwera VPN, który przekierowuje transmitowane dane "na zewnątrz" sieci. Oznacza to, że podsłuchanie użytkownika nawet za pomocą profesjonalnych technik hakerskich, staje się po prostu niemożliwe. Cóż - w cyberbezpieczeństwo zawsze należy inwestować.

  Antywirus NORTON vpn


  Filmy:


  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Licencja

  Funkcje

  Wymagania sprzętowe

  Rodzaj Program antywirusowy
  Wersja językowa Wielojęzyczna
  Nośnik Kod elektroniczny
  Typ licencji Elektroniczna
  Ważność licencji 1 rok
  Wymaga aktywacji Aktualizacja automatyczna
  Liczba stanowisk 5
  Liczba użytkowników 1
  Pakiet zawiera Ochrona antywirusowa komputera, Ochrona prywatnych danych, Ochrona przed atakami hakerów, Ochrona przed oszustwami internetowymi
  Dodatkowe informacje Aktualizacja automatyczna
  Wspierane systemy operacyjne Android, IOS, MAC OS, Microsoft Windows
  Wymagania Dostęp do internetu, Karta debetowa / kredytowa lub konto PayPal

  Producent

 • Nazwa producenta/importera Norton
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
  Antywirus NORTON 360 Deluxe 50GB 5 URZĄDZEŃ 1 ROK Kod aktywacyjny
  Antywirus NORTON 360 Deluxe 50GB 5 URZĄDZEŃ 1 ROK Kod aktywacyjny
  149
  99
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756