Produkt archiwalny
Obudowa CORSAIR Carbide 270R Windowed
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Obudowa CORSAIR Carbide 270R Windowed
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWytrzymałość, elegancja i prostota
Funkcjonalne wnętrze
Prosta konstrukcja wnętrza umożliwia intuicyjne, szybkie i łatwe złożenie komputera.
Wiele możliwości chłodzenia
Obudowa pomieści aż trzy radiatory: do 360 mm z przodu, 240 mm u góry i 120 mm z tyłu.
Mnóstwo miejsca na pamięć masową
Solidne stalowe kieszenie na napędy zapewniają wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe dyski.
Estetyka i minimalizm również z zewnątrz
Niczym nieprzesłonięte panele zapewniają pełen prostoty i elegancji wygląd.
Organizacja okablowania
Przegrody do prowadzenia kabli ułatwiają zmontowanie systemu i utrzymanie schludnego wnętrza.
Direct Airflow Path
Strumień powietrza w obudowie CORSAIR Carbide 270R jest kierowany wprost na najgorętsze podzespoły, nie przeszkadzają w tym nawet klatki na dyski.
Gorący wygląd... a zimno w środku
Wykorzystaj niesamowite możliwości technologii chłodzenia Direct Airflow i przestrzeni na radiatory – z przodu, z tyłu i u góry. W obudowie 270R Twój sprzęt będzie działać cicho i bez przegrzewania się.
Estetyka na zewnątrz i w środku
Proste panele zewnętrzne sprawiają, że ta minimalistyczna obudowa wygląda niezwykle elegancko. A dzięki przegrodom na prowadzenie kabli schludne jest także wnętrze komputera.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 509 x 210 x 460 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 7 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 225 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 370 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 170 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 6 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 1x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 460 |
| Szerokość [mm]: | 210 |
| Głębokość [mm]: | 509 |
| Waga [kg]: | 6.15 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.28 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Corsair Memory, BV |
| Ulica i numer budynku: | Wormerweg 8 |
| Kod pocztowy: | 1311 |
| Miasto: | XB Almere |
| Adres elektroniczny: | maris.sule@corsair.com |