Produkt archiwalny
Obudowa ASUS Prime AP202 ARGB Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
1 569 00 zł
1 749,00 zł
Cena przed obniżką
1 659,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Obudowa ASUS Prime AP202 ARGB Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Gamingowa obudowa komputerowa z oknem ze szkła hartowanego w standardzie Micro Tower zaprojektowana z wysokiej jakości materiałów i stworzona z myślą o wydajności. Obudowa pomieści kartę graficzną do 420 mm długości, a chłodzenie CPU do 175 mm wysokości. Wymiary obudowy wynoszą 460 x 236 x 441 mm.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Micro Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 460 x 236 x 441 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Biały |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Micro Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 4 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 200 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 420 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 175 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 9 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel boczny: | 2x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel boczny: | 2x 120 mm |
| Panel dolny: | 3x 120 mm |
| Panel górny: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 240 mm, 1x 360 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Biały |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 441 |
| Szerokość [mm]: | 236 |
| Głębokość [mm]: | 460 |
| Waga [kg]: | 9 |
| Wyposażenie: | Opaski zaciskowe, Śruby montażowe |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GmbH. |
| Ulica i numer budynku: | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy: | 40880 |
| Miasto: | Ratingen |
| Adres elektroniczny: | sales@asus-polska.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.