Kod: 2103799
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Taniej o 20,41 zł
599,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX (o szerokości do 280 mm), microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | DRGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 50,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
849,99 zł
Cena przed kodem
649,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
299,00 zł
Cena przed kodem
285,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX (o szerokości do 285 mm), microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 8 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
294,00 zł
Cena przed kodem
248,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Taniej o 92,98 zł
391,98 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
391,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 56,47 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
405,47 zł
Cena przed kodem
405,47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 61,87 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
440,87 zł
Cena przed kodem
440,87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler wentylatorów, Power |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 60,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
469,00 zł
Cena przed kodem
419,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 8 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | ATX Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Full Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 0 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | LED, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
Taniej o 10,00 zł
249,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power |
649,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
608,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX (o szerokości do 280 mm), microATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Sprawdź
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 28,41 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
307,41 zł
Cena przed kodem
307,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.



