Produkt archiwalny
Obudowa BE QUIET! Dark Base 701
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Obudowa BE QUIET! Dark Base 701
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Obudowa BE QUIET! Dark Base 701 łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Otwarta konstrukcja z siatki gwarantuje najwyższy przepływ powietrza, co jest kluczowe dla utrzymania optymalnej temperatury podzespołów. Dodatkowo trzy fabrycznie zainstalowane wentylatory o średnicy 140 mm, zapewniają maksymalną wydajność chłodzenia przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. To idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie ciszę i efektywność.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 565 x 249 x 523 |
| Materiał: | ABS, Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | ARGB |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 7 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 430 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 185 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 8 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel górny: | 1x 140 mm |
| Panel przedni: | 1x 140 mm |
| Panel tylny: | 1x 140 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel dolny: | 1x 120/140 mm |
| Panel górny: | 3x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 3x 120/140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120/140 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Kontroler / hub wentylatorów, System aranżowania kabli, Trzy pionowe gniazda rozszerzeń |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Materiał: | ABS, Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 523 |
| Szerokość [mm]: | 249 |
| Głębokość [mm]: | 565 |
| Waga [kg]: | 12.8 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.50 |
| Wyposażenie: | Instrukcja montażu, Śruby montażowe |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Listan Poland sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Łopuszańska 95 |
| Kod pocztowy: | 02-457 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | info@bequiet.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.