Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER Elite 342
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER Elite 342
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu

Dane techniczne
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 440 x 180 x 352 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 5 |
| Wnęki zewnętrzne 3.5": | 1 |
| Wnęki zewnętrzne 5.25": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 363 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 153 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 3 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel boczny: | 1x 90 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 80/90 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Nie |
| Wysokość [mm]: | 352 |
| Szerokość [mm]: | 180 |
| Głębokość [mm]: | 440 |
| Waga [kg]: | 4 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.56 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | IMPAKT SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | impakt@impakt.com.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.