Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG

SilentiumPC
Kolor
Czarny
Montaż beznarzędziowy
Nie
Standard płyty głównej
ATX, Extended ATX, micro ATX, Mini ITX
Typ obudowy
Midi Tower
299,00
Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
299,00

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Funkcjonalna i stylowa

Szukasz obudowy, która pozwoli Ci samodzielnie złożyć komputer stacjonarny do wszechstronnego użytku? Chcesz zainwestować w fundament dla urządzenia służącego nie tylko do codziennej pracy biurowej, ale także bardziej wymagających sprzętowo gier? Zależy Ci również - obok funkcjonalności konstrukcji - na jej świetnym designie? Zatem powinieneś rozważyć model obudowy PC SILENTIUMPC ASTRUM AT6V TG, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Czarna konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby można było zastosować w niej nowoczesne rozwiązania technologiczne.

W obudowie nie zabrakło okna, które pozwoli Ci na szybki podgląd umieszczonych we wnętrzu komponentów. Taki typ konstrukcji doda atrakcyjności komputerowi oraz da Ci możliwość kontrolowania pracy osprzętu.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG opis

Porty i złącza

Na obudowie nie brakuje panelu I/O z popularnymi rozwiązaniami. Można dostrzec na nim dwa porty USB 3.2 typu A, złącze USB 3.2 typu C oraz gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe (głośnikowe). Na panelu znajdują się także przyciski POWER oraz RESET. Producent wyposaża również obudowę w trzy filtry przeciwkurzowe, które skutecznie będą chronić przed gromadzącymi się w jej wnętrzu zabrudzeniami. O prawidłową pracę wszystkich elementów komputera dba dobrze zaprojektowany układ chłodzenia. Składa się on z czterech wentylatorów. Na wprowadzenie większego porządku wewnątrz obudowy wpływa zastosowany przez producenta system aranżacji okablowania. Dzięki niemu wszystkie przewody będą estetycznie poprowadzone.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG porty

Wymiary i wykonanie

Producent zdecydował się na zaprojektowanie czarnej obudowy typu Midi Tower. Konstrukcja o wymiarach 47 x 22.1 x 44.3 cm pomieści zatem bez problemu wszystkie standardowe komponenty. Obudowa jest ponadto kompatybilna z większością dostępnych na rynku płyt głównych. Świadczą o tym zastosowane formaty ATX, Extended ATX, Micro ATX oraz Mini ITX. Masz możliwość montażu w proponowanej obudowie karty graficznej o długości do 36 cm. Nie brakuje okna, które oprócz funkcji dekoracyjnej, przyczynia się do lepszej kontroli pracy poszczególnych komponentów. Producent zapewnia miejsce w obudowie na instalację systemu chłodzenia CPU do maksymalnej wysokości 16.2 cm.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG wymiary

Skutecznie chłodzenie wszystkich podzespołów

Producent zamontował w obudowie cztery wentylatory o średnicy 120 mm. Tworzą one dobrze pracujący układ chłodzenia, który będzie zabezpieczał przed nadmiernym nagrzewaniem się poszczególnych komponentów. Masz pewność, że ich praca będzie przebiegać prawidłowo. Nie będą one bowiem narażone na usterki.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG wentylator

Okno, dzięki któremu widzisz więcej

Zastosowane na obudowie okno z pewnością poprawia atrakcyjność całej konstrukcji. Jednak najważniejszą korzyścią jest to, że będziesz mógł kontrolować bez problemu aktualny stan poszczególnych podzespołów. Jeśli któryś z nich będzie nieprawidłowo pracował, szybko to dostrzeżesz. A może nagromadziło się we wnętrzu obudowy zbyt wiele zabrudzeń? Już nie musisz specjalnie rozkręcać konstrukcji, aby to sprawdzić.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG okno

Praktycznie rozwiązania

Bogato wyposażony panel przedni wejść/wyjść zawiera: 1 port USB 3.2 gen 2 typu C, 2 złącza USB 3.2 Gen 1 typ A, gniazda audio na mikrofon oraz słuchawki, a także przyciski POWER oraz RESET.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG panel

Minimalizowanie zanieczyszczeń wewnątrz komputera

Martwisz się, że co chwilę będziesz musiał rozkręcać obudowę, aby czyścić poszczególne komponenty, jak i całą konstrukcję? Producent wyposażył produkt aż w trzy filtry przeciwkurzowe. To sprawia, że nie musisz obawiać się zalegających zanieczyszczeń we wnętrzu komputera. Gromadzenie się zabrudzeń będzie znacząco zredukowane. To wpłynie także na lepszą pracę poszczególnych podzespołów.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG filtry

Świetny design obudowy

Producent zdecydował się na efektowne podświetlenie wentylatorów. Komputer będzie zatem prezentował się niezwykle estetycznie. Oprócz funkcji dekoracyjnej podświetlenie wpłynie na polepszenie komfortu pracy po zmroku. Jeśli często korzystasz z komputera w godzinach wieczornych, to nie będziesz już musiał używać dodatkowych źródeł światła.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG led

Bezproblemowe tworzenie komputera stacjonarnego

Jeśli wyposażasz się w obudowę PC, warto zwracać uwagę, czy będzie ona kompatybilna z wybraną przez Ciebie płytą główną. Producent postawił na formaty ATX, Extended ATX, Micro ATX oraz Mini ITX, więc możesz liczyć na jej dopasowanie do wielu modeli podzespołów. Standardowe rozwiązanie pozwoli Ci na bardzo przyjemną budowę komputera stacjonarnego. Z pewnością nie będziesz zmagał się z przeszkodami podczas instalacji poszczególnych elementów.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG uniwersalna

Wiele miejsca na poszczególne podzespoły

Jeśli szukasz obudowy, która pomieści wszystkie standardowe komponenty komputera, to dobrze trafiłeś. Typ Midi Tower będzie dla Ciebie okazją, aby zbudować PC nie tylko do codziennej pracy biurowej. To również szansa na stworzenie komputera do rozgrywania pojedynków w produkcjach multimedialnych o wiele bardziej wymagających sprzętowo. Masz jednocześnie pewność, że wszystkie zaawansowane podzespoły znajdą swoje miejsce we wnętrzu konstrukcji.

Producent daje Ci możliwość montażu karty graficznej o długości do 36 cm. Jest to popularne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł zainwestować w sprzęt nawet z wyższej półki. Masz pewność, że układ będzie kompatybilny z oferowaną obudową, a przede wszystkim znajdzie dla siebie wystarczająco dużo miejsca.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG zgodne

Dane techniczne

Typ obudowy Midi Tower
Liczba zatok 5.25 cali 0
Liczba zatok 3.5 cali (wewnętrznych) 2
Liczba zatok 3.5 cali (zewnętrznych) 0
Liczba slotów rozszerzeń 7
Gniazdo USB 2.0 na panelu przednim Brak
Gniazdo USB 3.0 na panelu przednim 2
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim 1
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim 1
Gniazdo FireWire na panelu przednim Brak
Liczba zamontowanych wentylatorów 4
Montaż beznarzędziowy Nie
Z oknem Tak
Obudowa RGB Nie
Standard płyty głównej ATX, Extended ATX, micro ATX, Mini ITX
Czujnik otwarcia obudowy Nie
Wymiary [mm] 221 x 470 x 443
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SilentiumPC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

299,00