Polecane produkty podobne

Opis produktu

Zagraj w odpowiedniej oprawie

Obudowa w klimacie gamingowym

Gamingowa obudowa PC MSI Mag Forge 110R rozświetli Twoją konfigurację i pozwoli Ci wejść w świat gier całym sobą! To doskonałe rozwiązanie wyposażone w liczne udogodnienia, stworzone zarówno dla początkujących, jak i wymagających graczy.

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-skos-gora

Prosta instalacja

Proces instalacji produktów z linii MAG jest niezwykle prosty i szybki. Obudowa do komputera MSI Mag Forge 110R to nie tylko łatwy montaż, ale również przyjazny dla użytkownika interfejs. Wymiary obudowy to 485 mm x 214 mm x 409 mm.

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-bok

Efektywne podświetlenie

Jednym z największych atutów obudowy jest oświetlenie ARGB. Na górnym panelu obudowy znajduje się kontroler LED, a sama obudowa, jest w stanie pomieścić nawet 6 wentylatorów, które również możesz oświetlić.

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-3

Trwałość i styl

Obudowa PC MSI Mag Forge 110R dostępna jest w wyjątkowo designerskim kolorze czarnym. Dzięki temu komputer prezentuje się niezwykle nowocześnie i stylowo. Ponadto jest ona wyposażona w zdejmowany panel boczny, wykonany ze szkła hartowanego. Nie tylko ułatwia on dostęp do wnętrza systemu, ale i wyróżnia się dużą wytrzymałością. Dodatkowe oświetlenie obudowy sprawia, że efekt jest jeszcze ciekawszy!

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-2

Przestrzeń dla komponentów

Gamingowa obudowa typu Middle Tower mieści nawet 6 wentylatorów. Istnieje możliwość zamontowania ich na górze lub z przodu. Co więcej, może on zmieścić karty graficzne do 330 mm długości, zasilacz do 200 mm czy cooler na procesory o długości do 160 mm. Standard płyty głównej to mini-ITX, microATX oraz ATX.

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-okno

Gniazda USB

Obudowa do komputera MSI Mag Forge 110R wyposażona jest w dwa gniazda USB 3.1 na górnym panelu. Ponadto posiada ona gniazdo słuchawkowe oraz mikrofonowe. Onok portów znajduje się przycisk power i reset.

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-skos-prawy

Filtr przeciwpyłowy

Obudowa PC MSI Mag Forge 110R posiada magnetyczny filtr przeciwpyłowy. Jest on umieszczony w górnych otworach wentylacyjnych, aby zapobiegać dostawaniu się kurzu do wnętrza obudowy. Jego demontaż jest szybki i prosty, co pozwala na regularne czyszczenie filtra.

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-1

Wyposażenie

Do obudowy dołączony jest komplet śrubek i elementów montażowych, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Obudowa-MSI-Max-Forge-110R-tyl

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ obudowy: Middle Tower
Standard płyty głównej: ATX, microATX, Mini-ITX
Liczba zamontowanych wentylatorów: 1
Złącza: USB 3.0 x 2, Wejście mikrofonowe x 1, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe x 1
Przyciski i regulatory: Kontroler LED, Power, Reset
Podświetlenie: Podświetlane wentylatory
Z oknem: Tak
Wymiary (GxSxW) [mm]: 409 x 214 x 485
Materiał: Stal, Tworzywo sztuczne
Kolor: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756