Produkt archiwalny
Płyta główna GIGABYTE Z790 AORUS ELITE AX ICE
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Płyta główna MSI MEG X870E Godlike
4 899 00 zł
5 129,00 zł
Cena przed obniżką
4 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Płyta główna ASUS ROG Maximus Z890 Hero
2 899 00 zł
3 103,63 zł
Cena przed obniżką
3 103,63 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Płyta główna GIGABYTE Z790 AORUS ELITE AX ICE
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Płyta główna Gigabyte do obsługi 12, 13 oraz 14 generacji procesorów Intela z socketem LGA1700 jest wyposażona w 4 sloty pamięci RAM DDR5 do 192 GB, obsługująca prędkość od 4000 MHz aż do 7600 MHz O.C. Niezrównana wydajność: Twin 16 + 1 + 2 fazy cyfrowe rozwiązanie VRM. Zaawansowana konstrukcja termiczna i osłona termiczna M.2 III, aby zapewnić stabilność mocy VRM i wydajność dysku SSD M.2. Płyta jest wyposażona w Wi-Fi 6E 802.11ax oraz złącze Ethernet o przepustowości 2,5 Gbps.
Dane techniczne
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Format: | ATX |
| Chipset: | Intel Z790 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
Techniczne | |
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel Z790 |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Typ obsługiwanej pamięci [MHz]: | 4000, 4800 |
| Typ obsługiwanej pamięci OC [MHz]: | 5200, 5400, 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 6600, 6800, 7000, 7200, 7400, 7600 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Architektura pamięci: | Dual-channel |
| Obsługa RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Obsługa wielu kart graficznych: | Nie |
| Obsługa układów graficznych w procesorach: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej: | 10/100/1000/2500 |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek HD Audio |
Złącza wewnętrzne | |
| M.2 PCIe NVMe 4.0 x4: | 3 |
| M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 / SATA: | 1 |
| PCIe 3.0 x4: | 1 |
| PCIe 4.0 x4: | 1 |
| PCIe 5.0 x16: | 1 |
| SATA III (6 Gb/s): | 6 |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0): | 1 |
| USB 3.2 Gen. 2 Typu-C: | 1 |
| Złącze ARGB 3 pin: | 2 |
| Złącze modułu TPM: | 1 |
| Złącze pompy AIO: | 1 |
| Złącze RGB 4 pin: | 2 |
| Złącze wentylatora CPU 4 pin: | 1 |
| Złącze wentylatora SYS/CHA: | 4 |
| Złącze zasilania 24 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 8 pin: | 2 |
| Pozostałe złącza: | Clear CMOS Button, Clear CMOS Jumper, Q-Flash Plus Button |
Złącza zewnętrzne | |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.1 Gen.1/USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0): | 3 |
| USB 3.1 Gen. 2/USB 3.2 Gen.2 (USB 3.1): | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| S/PDIF: | 1 |
| Audio jack: | 2 |
| RJ45 (LAN): | 1 |
| Złącze anteny Wi-Fi: | 2 |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Kompatybilność z systemem oświetlenia Gigabyte |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Format: | ATX |
| Wysokość [mm]: | 305 |
| Szerokość [mm]: | 244 |
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | Biały |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | Z790 A ELITE AX ICE |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AB SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
| Kod pocztowy: | 55-040 |
| Miasto: | Magnice |
| Adres elektroniczny: | wspolpraca@ab.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.