Opis produktu

Płyta główna z doskonałymi osiągami

Niepowtarzalny wygląd

Kompletowanie podzespołów do komputera musisz zacząć od wyboru płyty głównej – powinna być ona wydajna, ale też atrakcyjna wizualnie. Model ASROCK X570 Pro4 to propozycja dla osób ceniących sobie doskonały wygląd także w przypadku elementów sprzętu komputerowego. W tym wypadku zastosowano ciekawe połączenia kolorystyczne, którym dodatkowego charakteru nadają wyraźne kształty.

Płyta główna ASROCK X570 Pro4 - plyta glowna gamingowa

Niesamowita wydajność

Wykonana w formacie ATX płyta główna ASROCK X570 Pro4 to model przeznaczony do połączenia z procesorami AMD Ryzen. Gniazdo procesora AM4 umożliwia wykorzystanie najnowszych jednostek. Dodatkowym atutem jest również możliwość zastosowania podkręconej pamięci RAM. Gniazda są przystosowane do obsługi kości DDR4 osiągających taktowanie na wysokim poziomie.

Płyta główna ASROCK X570 Pro4 - wrazenia wizualne

Najlepsza grafika dzięki PCIE 4.0

Zastosowanie złącz PCIe w standardzie 4.0 umożliwia uzyskanie najwyższej wydajności układów graficznych podłączonych do płyty głównej ASROCK X570 Pro4. Jest to zatem model świetnie nadający się do gamingu. Osiągnij jeszcze lepsze rezultaty w zakresie liczby klatek na sekundę generowanych w najnowszych tytułach, wybierając płytę wykorzystującą pełny potencjał każdej karty graficznej!

Płyta główna ASROCK X570 Pro4 - Najlpesza grafika dzięki PCIE 4.0
Najwyższa jakość dźwięku

Wysoka jakość dźwięku jest kluczowa zarówno dla graczy, jak i regularnych użytkowników komputerów, którzy sprzęt wykorzystują np. do oglądania filmów czy klipów. Z płytą główną ASROCK X570 Pro4 nie musisz decydować się na kosztowny zakup dodatkowej karty dźwiękowej. Wbudowany układ jest w tym wypadku w pełni wystarczający. To bowiem kodek audio Realtek ALC1200, dzięki któremu odczujesz prawdziwą głębię basu, ale też świetną jakość wysokich tonów.

Płyta główna ASROCK X570 Pro4  - najwyzsza jakosc dzwieku

Szybkość na najwyższym poziomie

Choć złącza M.2 trzeciej generacji gwarantowały bardzo dobre wartości w zakresie odczytu i zapisu danych na dyskach SSD, to czwarta, nowa generacja, przyniosła za sobą jeszcze lepsze parametry. Tym samym podłączenie takiego podzespołu do płyty głównej ASROCK X570 Pro4, zapewni szybkość na jeszcze wyższym poziomie, która z kolei przełoży się na przewagę nad wirtualnymi przeciwnikami w grach online.

Płyta główna ASROCK X570 Pro4 - Szybkość na najwyższym poziomie

Ciesz się maksymalną wydajnością

Do najważniejszych podzespołów komputerowych w kontekście zastosowania sprzętu w grach, zaliczają się układy graficzne. Z płytą główną ASROCK X570 Pro4 uzyskasz połączoną moc najnowszych kart, montując je w układzie AMD Quad CrossFireX lub CrossFireX. Model ASROCK X570 Pro4 został wyposażony w 2 gniazda PCIe, dzięki czemu bez większych przeszkód możesz stworzyć potężną maszynę do komfortowego grania w najnowsze tytuły dostępne na rynku. Zapewnij sobie najwyższą jakość rozgrywki, dzięki płycie głównej ASROCK X570 Pro4!

Płyta główna ASROCK X570 Pro4 - maksymalna wydajnosc

Wbudowane efekty LED

Dodatkowo płyta ta wyposażona została we wbudowane nagłówki RGB, umożliwiające podłączenie do niej zgodnych urządzeń LED, typu listwa, wentylator procesora czy chłodnica. Dzięki nim możesz także tworzyć i cieszyć się unikalnymi efektami świetlnymi.

Płyta główna ASROCK X570 Pro4 - oswietlenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Obsługiwane procesory: AMD Ryzen
Gniazdo procesora: Socket AM4
Format: ATX
Chipset: AMD X570
Maksymalna wielkość pamięci: 128 GB
Rodzaj pamięci: DDR 4

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Instrukcje

Instrukcja obsługi Płyta główna ASROCK X570 Pro4
Produkt archiwalny

Płyta główna ASROCK X570 Pro4

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756