STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Zasilacz KOLINK KL Modular KL-600MV2 600W 80 Plus Bronze

Kod: 481240

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Standard: ATX
Moc [W]: 600
Typ okablowania: Pół-modularny
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Zobacz cały opis
Zasilacz KOLINK KL Modular KL-600MV2 600W 80 Plus Bronze
Zasilacz KOLINK KL Modular KL-600MV2 600W 80 Plus Bronze
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Opis i dane

Opis i dane

Zasilacz posiada Certyfikat 80 Plus Bronze oznacza sprawność na poziomie minimum 85% przy 50% obciążenia i minimum 82% sprawności przy 20% i 100% obciążenia. Zapewni też porządek wewnątrz obudowy komputera ponieważ został wyposażony w okablowanie pół modularne, co oznacza że zdecydowaną część niepotrzebnych przewodów można odłączyć. Do zasilacza z łatwością można podłączyć nowe podzespoły. Niewątpliwą zaletą tego typu zasilaczy, jest ich atrakcyjna cena. Standard ATX To najbardziej uniwersalny i najczęściej spotykany standard zasilaczy komputerowych. Znalazł szerokie zastosowanie. Wielkość tego typu zasilaczy została określona w standardzie. Jednak długość zależna jest od mocy urządzenia i wzrasta proporcjonalnie. To istotna kwestia przy doborze odpowiedniej obudowy, która powinna być przystosowana do rozmiarów zasilacza. Zasilacz wyposażony został też w aktywne chłodzenie które jest bardzo wydajne i doskonale dba o odpowiednią pracę komputera. Jest to standard w obecnie produkowanych zasilaczach ATX. Wadą może być jego nieco głośniejsza praca. Wentylatory o większej średnicy pomogą zredukować hałas. Większ rozmiar sprawi, że będzie obracał się wolniej. Na rynku dostępne są również urządzenia, wyposażone w wentylatory, których prędkość obrotu dostosowana jest do temperatury urządzenia. Im temperatura wzrasta, tym szybszy jest obrót. Zasilacz odpowiada za dostarczenie energii do podzespołów komputera. SCP (Short Circuit Protection) to zabezpieczenie przeciwzwarciowe wbudowane w zasilacz. Zostaje aktywowane, gdy w obwodzie wystąpi opór poniżej 0,1 Ω. To zabezpieczenie spotkamy we wszystkich nowych, jak również starszych zasilaczach. Gdy tylko zwarcie zostanie wykryte, zasilacz natychmiast będzie odłączony. Dzięki temu możemy być spokojni o podzespoły naszego komputera. Zabezpieczenie OPP (Over Power Protection) chroni przed przeciążeniem cały zasilacz, nie ograniczając się do pojedynczych linii. Zasilanie zostanie wyłączone, gdy pobierana moc przekroczy wartość mocy całkowitej zasilacza. OTP (Over Temperature Protection) zabezpiecza zasilacz przed przegrzaniem, jakie może nastąpić na skutek przeciążenia, czy złej cyrkulacji powietrza. Zasilanie zostanie natychmiast wyłączone, gdy temperatura osiągnie wartość progową. Zabezpieczenie UVP (Under Voltage Protection) chroni przed zbyt niskim napięciem na liniach wejściowych, optymalizując tym samym pracę podzespołów. OVP (Over Voltage Protection) stanowi zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym. Zostaje aktywowane w momencie, gdy napięcie jest wyższe o 15%, względem wartości nominalnej. Zabezpieczenie działa na każdej linii wyjściowej zasilacza. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko awarii zasilanych podzespołów. Aktywny Układ PFC pozwala na korekcję współczynnika mocy, aby zminimalizować straty w liniach przesyłowych. Zasilacz KL-600MV2 jest w stanie zapewnić 600W w ciągłej mocy przy wydajności 80 Plus Bronze na jednej szynie.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Standard ATX
Moc [W] 600
Sprawność [%] 85
Typ okablowania Pół-modularny
Certyfikat 80 PLUS Bronze
Rodzaj PFC Aktywne
Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Zasilacz KOLINK KL Modular KL-600MV2 600W 80 Plus Bronze
Zasilacz KOLINK KL Modular KL-600MV2 600W 80 Plus Bronze
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756