Produkt archiwalny
Głośniki FENDA HT-350 2.1, Komunikacja bezprzewodowa
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Głośniki EDIFIER Hecate G2000 Pro 2.0, Komunikacja bezprzewodowa
Głośniki EDIFIER CX7 2.1, Komunikacja bezprzewodowa
Sugerowana cena producenta:
699 zł
Głośniki STEELSERIES Arena 3 2.0, Komunikacja bezprzewodowa
Sugerowana cena producenta:
649,99 zł
Głośniki EDIFIER Luna E25 HD 2.0, Komunikacja bezprzewodowa Czarny
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Produkt archiwalny
Głośniki FENDA HT-350 2.1, Komunikacja bezprzewodowa
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Wszechstronne głośniki
Bezprzewodowe połączenie
Głośniki FENDA HT-350 oferują zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe połączenie, co zapewnia elastyczność użytkowania w różnych sytuacjach. Moc głośników wynosi 110 W, co gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz zapewnia pełne spektrum dźwięków, od głębokich basów po wyraźne tony wysokie.
Co w zestawie
W opakowaniu znajduje się: głośniki FENDA HT-350, pilot, kabel zasilający, kabel RCA - Jack 3.5 mm, oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 70W, Satelitarnego 40W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Materiał obudowy: | Drewno |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Fizyczne | |
| Materiał obudowy: | Drewno |
|---|---|
| Wymiary głośnika niskotonowego [mm]: | 210 x 325 x 248 |
| Wymiary głośników satelitarnych [mm]: | 920 x 62 x 82 |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel RCA - Jack 3.5 mm, Kabel zasilający, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Wyświetlacz LED |
Techniczne | |
| Pilot: | Tak |
| Typ zestawu: | 2.1 |
| Inne: | Czytnik USB, Wzmocnienie basów |
| Liczba głośników: | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz]: | 20 |
| Minimalne pasmo przenoszenia [Hz]: | 20 |
| Moc głosnika niskotonowego (RMS) [W]: | 70 |
| Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W]: | 40 |
| Moc zestawu (RMS) [W]: | 110 |
| Zasilacz: | Sieciowe AC 110-240V 50/60 Hz |
Złącza | |
| Rodzaj złącza: | 1 x RCA, USB |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Midas Marcin Żmiejko |
| Ulica i numer budynku: | ul. Czterech Wiatrów 5 |
| Kod pocztowy: | 16-002 |
| Miasto: | Dobrzyniewo Duże |
| Adres elektroniczny: | info@emidas.com.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.