Produkt archiwalny
Głośniki SVEN SPS-611S 2.0 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Aktywne kolumny podstawkowe Edifier Airpulse A100 2.0, Komunikacja bezprzewodowa Białe (Para)
Sugerowana cena producenta:
2 599 zł
Głośniki STEELSERIES Arena 9 5.1, Komunikacja bezprzewodowa
Sugerowana cena producenta:
2 579,99 zł
Produkt archiwalny
Głośniki SVEN SPS-611S 2.0 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Nowoczesne wzornictwo
Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
SVEN SPS-611S to zestaw dwóch głośników z dźwiękiem 2.0, który wzbogaci odtwarzaną muzykę, filmy czy też gry. SVEN SPS-611S skonstruowany został z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Solidna drewniana obudowa głośników sprawi, że ten zestaw stanie się ciekawym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza.
Duża moc
Zestaw SVEN SPS-611S charakteryzuje maksymalna moc RMS 36 W, ekranowanie magnetyczne oraz pasmo przenoszenia w zakresie 40 Hz–18 kHz. W skład zestawu wchodzą dwa głośniki o mocy 18 W każdy, w tym głośnik wysokotonowy o średnicy 20mm oraz głośnik niskotonowy o średnicy 100mm. Panel kontrolny został umieszczony z boku obudowy, dla pełnej wygody użytkowania.
Wejście dla subwoofera
Kompatybilne z wieloma urządzeniem.
Głośniki SVEN SPS-611S posiada oddzielną kontrolę wysokich i niskich częstotliwości. Są również kompatybilne z dowolnym urządzeniem, które można podłączyć za pomocą gniazda słuchawkowego (3,5 mm) oraz wejścia liniowego audio, w tym także aktywnego subwoofera dla stworzenia systemu 2.1.
Dane techniczne
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 18W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Wejście liniowe audio: | Tak |
| Materiał obudowy: | Drewno |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Fizyczne | |
| Materiał obudowy: | Drewno |
|---|---|
| Wymiary głośników satelitarnych [mm]: | 143 x 250 x 175 |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel audio |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Pilot: | Nie |
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Inne: | Brak |
| Liczba głośników: | 2 |
| Ekranowanie magnetyczne: | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz]: | 40 |
| Minimalne pasmo przenoszenia [Hz]: | 18 |
| Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W]: | 18 |
| Moc zestawu (RMS) [W]: | 36 |
| Zasilacz: | Sieciowy 220-240V |
Złącza | |
| Rodzaj złącza: | Jack 3.5mm |
| Wejście liniowe audio: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Midas Marcin Żmiejko |
| Ulica i numer budynku: | ul. Czterech Wiatrów 5 |
| Kod pocztowy: | 16-002 |
| Miasto: | Dobrzyniewo Duże |
| Adres elektroniczny: | info@emidas.com.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.