Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Megazdolny.
Cały iPad.

Akcesoria są sprzedawane oddzielnie.

iPad łączy piękny wyświetlacz Retina 10,2 cala z wyjątkową funkcjonalnością, niezrównaną wszechstronnością i prostotą obsługi. A ponieważ ma potężny czip A12 Bionic, działa z Apple Pencil1 i udostępnia nowe, niesamowite możliwości systemu iPadOS 14, teraz jeszcze łatwiej go pokochać.

Nowy iPad. To Twój cyfrowy notatnik, przenośne biuro, studio fotograficzne, konsola do gier i osobiste kino. Czip A12 Bionic z łatwością obsługuje niezbędne aplikacje i wciągające gry. Możesz więc edytować dokumenty, jednocześnie szukając informacji w sieci i rozmawiając przez FaceTime. A także wygodnie robić notatki dzięki Apple Pencil1 albo podłączyć pełnowymiarową klawiaturę Smart Keyboard i komfortowo na niej pisać1. Możesz też pracować – gdzie chcesz i jak długo chcesz – z interfejsami Wi-Fi i 4G LTE Advanced2 oraz baterią na cały dzień3

  • Przepiękny wyświetlacz Retina 10,2 cala
  • Czip A12 Bionic z systemem Neural Engine
  • Działa z Apple Pencil (1. generacji) i klawiaturą Smart Keyboard1
  • Tylny aparat 8 MP, przedni aparat FaceTime HD 1,2 MP
  • Głośniki stereofoniczne
  • Przesył danych w sieciach Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced2
  • Nawet 10 godzin pracy na baterii3
  • Złącze Lightning do ładowania i podłączania akcesoriów
  • Touch ID do bezpiecznego uwierzytelniania i obsługi Apple Pay
  • System iPadOS 14 wprowadza nowe rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla iPada

Aplikacje są dostępne w App Store. Dostępność publikacji może ulec zmianie.

1Akcesoria są sprzedawane oddzielnie. Zgodność urządzeń zależy od ich generacji.

2Wymagany jest plan taryfowy na transmisję danych. Technologie 4G LTE Advanced, 4G LTE oraz połączenia telefoniczne przez Wi-Fi są dostępne na wybranych rynkach oraz u wybranych operatorów. Podane szybkości opierają się na przepustowości teoretycznej i będą się różnić w zależności od operatora oraz warunków panujących w danym miejscu. Szczegółowe informacje o obsłudze technologii LTE można uzyskać od operatora oraz na stronie apple.com/ipad/LTE.

3Faktyczna wydajność baterii zależy od konfiguracji i sposobu użytkowania. Więcej informacji na stronie apple.com/pl/batteries.

Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną