FIFA 21 – premiera gry

FIFA 21 na PS4

FIFA 21 na Xbox One

FIFA 21 na PC

wersja standardowa

FIFA 21 na Nintendo Switch

wersja legacy

FIFA 21 – premiera gry

Wszystkie ważne ligi wystartowały, a my już teraz możemy oddać się piłkarskim emocjom na ekranach konsol i komputerów w FIFA 21. Premiera gry została zapowiedziana podczas konferencji EA Play 2020 i odbyła się 9 października. FIFA 2021 ukazała się na wszystkich najważniejszych platformach i jest już dostępna w sprzedaży w cenie 229 zł ze wersję na PC oraz 239 zł za wersje na PlayStation 4 i Xbox One za edycję podstawową. Zamawiając FIFA 21 w przedsprzedaży otrzymać można było ekskluzywne dodatki do trybu FUT: do 3 rzadkich złotych paczek kart (jedna tygodniowo przez 3 tygodnie), piłkarza z okładki na 5 meczów wypożyczenia, 1 z 3 ambasadorów do wyboru oraz specjalne stroje i dekoracje stadionowe. FIFA 21 Edycja Mistrzowska dostępna w cenie 319 zł, zawierała dodatkowo dostęp do gry na 3 dni przed premierą, do 12 rzadkich złotych paczek kart i utalentowanego wychowanka w trybie kariery. Gra pojawiła się również na konsoli Nintendo Switch w cenie 179 zł. FIFA 2021 ukazała się także na konsolach nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Wersje wydane na next-geny mają wykorzystać wszystkie udogodnienia technologiczne, dostarczając możliwie najwięcej wrażeń. Według medialnych doniesień użytkownicy nowych generacji konsoli będą mogli przede wszystkim cieszyć się realistyczną grafiką dzięki ray tracingowi oraz lepszymi parametrami dźwiękowymi, co ma pozwolić na odzwierciedlenie stadionowej atmosfery. Można się również spodziewać, że dzięki większej mocy obliczeniowej PS5 i Xbox Series X dynamika rozgrywki przybierze jeszcze większego tempa. FIFA 21 wydana na nowe platformy na pewno zyska na jeszcze bardziej rzetelnym odzwierciedleniu grafiki. Właśnie na to zwracają najwięcej uwagi fani serii. Porównują detale stadionów i charakterystyczne cechy wyglądu zawodników. Trzeba przyznać, że EA Sports każdego roku stawia poprzeczkę coraz wyżej i nie ma mowy o zawodzie również w przypadku FIFA 21. Za komentarz w polskiej edycji FIFA 21 odpowiada duet Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.
Kupując FIFA 21 na PS4 i Xbox ONE, przy zakupie konsoli PS5 i Xbox Series X otrzymasz update do nowej generacji.

FIFA 21 – nowości dla graczy

Oczywiście FIFA 21 to nie tylko aktualizacja składów ale i dodatkowe atrakcje. Wśród nich tryb Volta, wprowadzony w ubiegłorocznej edycji. Spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy i w FIFA 21 doczekał się wielu ulepszeń. Wielu fanów liczy na rozwijanie trybu, umożliwiając prowadzenie rozgrywek w warunkach halowych lub ulicznych. Futsal cieszy się sporą popularnością, więc być może zespół EA Sports zdecyduje się na jego zaprezentowanie w pełnej krasie? Wielu graczy z utęsknieniem spogląda również w kierunku dziś zapomnianych FIFA Street, w których to można było wykonywać niemalże akrobacje z piłką.

Z kolei tryb kariery w FIFA 21 jest jeszcze bardziej realistyczny. Lepiej został odwzorowany rynek transferowy czy reakcje publiki. Według recenzentów i graczy, tryb fabularny był strzałem w dziesiątkę. Faktycznie, historia Alexa Huntera jest ciekawa i wciąga na wiele godzin. Można wręcz powiedzieć, że „uczłowiecza” grę. Możemy zdecydować o wypowiedziach piłkarza, przejrzeć media społecznościowe, a nawet wybrać ubrania dla prowadzonej przez nas gwiazdy futbolu. Jako, że FIFA 2021 jest również szykowana na konsole nowej generacji mogliśmy spodziewać się praktycznie fotorealistycznej grafiki i animacji. Całość jakością zbliżyła się do transmisji telewizyjnej. Dodatkiem, o którym spekulowało się od dawna jest również pojawienie się systemu VAR w FIFA 21. Nie wiadomo, czy producenci zdecydują się na jego wykorzystanie. Jeśli tak, to konieczne byłoby przebudowanie całego systemu wirtualnego sędziowania nad rozgrywanym meczem. Skoro VAR to rozwiązanie, które w prawdziwej piłce jest powodem wielu kontrowersji, to jego wdrożenie mogłoby dodać charakteru każdemu spotkaniu.

FIFA 21 na konsole i komputery

Na początek ważna informacja dla fanów konsol – wersje FIFA 21 PS4 i FIFA 21 Xbox One będą działać także na konsolach nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X. W ramach programu Feel Next Level zyskają one darmowe uaktualnienie. To bardzo dobra informacja dla graczy, którzy nie będą chcieli czekać na zakup nowej konsoli, a planują dokonać go w najbliższych miesiącach od premiery FIFA 21. Takie ruchy producentów wpływają na lojalność graczy wobec marki, a długoterminowo przełoży się to na pewno na kupowanie kolejnych odsłon tytułu. Chapeau bas! FIFA 21 Nintendo Switch została przygotowana w edycji Legacy, w której nowości to przede wszystkim zaktualizowane stroje, składy i stadiony. FIFA 21 PC prawdopodobnie będzie oparta na edycji z PS4 i Xbox One. Dzięki temu zadziała płynnie nawet na mniej wydajnych komputerach. To również dobra informacja, gdyż wielu graczy przy okazji premier nowych tytułów często obawia się, że ich dotychczasowy sprzęt nie poradzi sobie z wymaganiami stawianymi przez produkcję.

ZAPISZ SIĘ
NA NEWSLETTER
I PIERWSZY DOWIEDZ SIĘ O PROMOCJACH!
Jeśli nie zaznaczysz tego pola nie będziemy mogli w przyszłości informować cię o promocjach w naszym sklepie.Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »
sgdata:2021-04-19 | 08:13:56

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert