Instrukcja Powerbank indukcyjny CANYON OnPower 150 CNS-CPB150DG 15000 mAh 30W Ciemnoszary
Znaleziono w kategoriach:
Powerbanki
(15)
Wróć
Instrukcja obsługi Powerbank indukcyjny CANYON OnPower 150 CNS-CPB150DG 15000 mAh 30W Ciemnoszary
Wróć
Pobierz
Drukuj
Udostępnij
Wyświetl w osobnym oknie
Power Bank
OnPower 150
Model:
CNS
-CP
B150
Article:
CNS
-CP
B150DG
QUICK START GUID
E
V
1.0.
B
A
1
D
C
6
C
E
F-1
F-2
F-3
46
POL
I
NFORMAC
JE OGÓLNE
Przen
ośna
ładowarka
jest
przezn
aczo
na
d
o
ładow
a
nia
s
m
artfonó
w
tabl
etó
w,
l
ptop
ów i innych urządzeń zgodnych z j
j p
arametra
m
i wyjścio
ymi.
WY
GLĄD
ZEW
NĘT
RZNY
(patrz
rys.
1
po
ierzchnia
do
bezprzew
odo
ego ład
o
ania
urządzeń,
2
wy
ś
ietlacz, 3
– prz
ycisk zasil
nia,
4 – złącze USB
(C) PD 2, 5 – złącze USB
(A), 6 – złącze USB
PD 1.
MODEL:
CNS-C
PB150.
ARTYKUŁ:
CNS-CPB150DG (kol
or ciemn
oszary).
CECHY
KONSTRUKCYJNE.
Wymi
ary
(D×S×W)
117×53,6×53,1 m
Waga:
415 g.
Materiał: stop alumin
iu
m, plastik
ABS, plastik PC,
si
likon
. Długość
kabl
0,6 m.
CECHY FUNKCJONALNE.
Zasilanie: wejście USB (C) PD 1
/ USB (C)
PD 2 –
5,0
V
/
3,0
DC)
15,0
9,0
/
3,0
DC),
27,0
;
12,0
36,0 W
;
15,0
3
45,0
20,0
3,25
65,0
yjście
USB (C) PD 1 / USB (C) PD 2 –
5,0 V / 3,0 A
, 15,0 W; 9,0 V / 3,0 A (DC),
27,0
12,0
36,0
45,0
20,0
5,0 A
10
wyj
ście
U
SB
5
15
9,0
3,0 A
), 27,0 W; 10,0 V / 2,25
A (DC), 22,5 W; 12,0
V / 2,5 A (D
C), 30,0 W;
wyj
ście
bezprzewodowe: 5,0
), 5,0
; 7,5
V / 1
,0
C), 7
,5 W
9,0 V
/ 1,67 А
W; 11,0 V /
1,37 А
(DC), 15,0
W; 12,0 V /
1,25 А
całkow
ita m
oc wyj
ściowa
30,0 W
(maks.).
B
ateria (3
szt.
): n
ie
ymienna,
l
i
towo-j
now
3
5000
Ah
(całko
ita
po
jemność
mAh
Podłączen
ie:
kabe
USB (C).
Zgodność
ze
standard
bezprzewod
owego
ładow
ania
Qi 2
®
Mocow
anie
magnet
yczne:
dla
smartfonó
kces
oriów
obsługuj
ących
techn
logię MagSafe
®
**. Czas
pełn
ego
naład
nia ładow
ar
ki:
do
2
godz.
5
min.
Możliw
j
ednoczesnego
kilku
urządz
ń.
yśw
ietl
acz:
TFT.
bsługa
protokołów
szybkiego
ładowania
H
uawei
Fas
t
Charge, Huaw
ei
S
up
er
Charge, Po
wer Delivery, Q
ualcomm Quick C
harge 3.0,
Sam
sung
Adaptive
Fast
Charging,
Sa
msung
Super
Fast
Ch
argin
g,
Samsung
Super
Ch
arging
arun
ki
ksploatacji:
te
mp
erat
ura
−10…+45 °C,
wilg
otność
wzgl
ędna
45–
75 %
(bez
kond
ensacji).
run
przechowywania:
temp
eratura −20…+60 °C, wilgotność wz
ględna 45–75 % (bez k
nd
nsacji).
ZAW
ART
OŚĆ Z
ES
TA
WU
(patrz
ry
s. B):
przen
ośna
łado
arka, k
abel
USB
skrócona in
strukcja obsługi.
* Qi
z
arejestrowany z
nak
to
warowy Wirele
s Power
Consort
um
, Inc. Wszel
kie p
rawa
z
str
zeżon
** MagSafe
are
jestrowany z
nak towaro
wy A
pple Inc. Ws
elkie prawa z
strzeżon
*** Wsz
ys
tkie
ienione p
owyżej
stand
ardy
ybkiego
ładowan
ia są z
arejestrowanym
zn
aka
towarowym
następ
uj
ący
firm:
Hu
awei
Technol
gies
Co
., Ltd.,
U
mpl
menters
Forum
Inc.,
Qual
co
mm
Inc.,
Sam
sung
Electro
nics
Ltd.
Wszel
kie prawa z
ast
rz
ż
one.
Pomiń
Nowości
iPhone 17e
MacBook Neo
Samsung S26
MacBook Air M5
Google Pixel 10a
Yanosik Go
Motorola Edge 70
Apple MacBook Pro 2025
iPhone 17 PRO
Philips OneUp
Pomiń
Gaming
RTX 5070
RTX 5090
RX 9070 XT
Funko Pop
Nintendo Switch OLED
PS5
Fotel gamingowy
Karta graficzna do gier
Procesor do gier
Na czasie
Sklep rowerowy
Rowery elektryczne
Gravel
Rowery MTB
Kaski rowerowe
Orbitrek
Hantle
Reformer
Mata do akupresury
Rower stacjonarny
Poradnik Media Expert
Ranking odkurzaczy pionowych
Ranking smartwatchy damskich
Ranking parownic do ubrań
Ranking odkurzaczy
Ranking ekspresów do kawy
Ranking pralek
Ranking lodówek
Ranking telefonów
Ranking gier planszowych
Ranking robotów sprzątających
Pomysł na prezent
Prezent na komunię
Wiosenna Wyprzedaż!
Hisense Days Promocje
Zadbaj o formę z Ewą Chodakowską
Rowery do 50% TANIEJ