Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4631/00 9l z podwójnym koszem z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2400 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 11 programów gotowania, Cool Touch, Cyfrowy panel sterowania, Funkcja dehydratora, Funkcja synchronizacji, Max Crisp... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Produkt Outlet-owy
Informacje i powód przeceny:
• Stan produktu: Bardzo dobry - Produkt sprawny.
• Powód przeceny: Może posiadać ślady wynikające z ekspozycji. Mógł być rozpakowany w celu sprawdzania stanu produktu przez pracownika sklepu. Wyposażenie kompletne.
• Stan opakowania: Produkt posiada uszkodzone opakowanie fabryczne.
• Gwarancja producenta.
Zdrowa alternatywa
Dwie niezależne komory
Frytkownica Ariete 4631/00 to urządzenie z dwiema oddzielnymi komorami o pojemności 4,5 litra każda, co umożliwia jednoczesne przygotowanie dwóch różnych potraw. Dzięki niezależnym ustawieniom temperatury i czasu pieczenia w obu komorach można dostosować parametry do każdej z potraw. Funkcja synchronizacji gotowania sprawia, że obie potrawy będą gotowe w tym samym czasie, co ułatwia organizację posiłków.
Wysoka moc
Moc 2400 W oraz technologia Air Fryer pozwalają na szybkie i równomierne pieczenie, bez potrzeby dodawania tłuszczu. Gorące powietrze krążące wewnątrz urządzenia sprawia, że potrawy są chrupiące i smaczne, ale znacznie zdrowsze niż te przygotowane w tradycyjnej frytkownicy.
11 programów gotowania
Frytkownica oferuje 11 różnych programów, w tym funkcje takie jak pieczenie, grillowanie, smażenie gorącym powietrzem oraz funkcję Max Crisp, która zapewnia maksymalną chrupkość potraw. Programy te zostały zaprojektowane, aby umożliwić przygotowanie różnorodnych dań, od mięsa po chrupiące dodatki i przekąski.
Szeroki zakres temperatur
Urządzenie działa w zakresie temperatur od 35 do 200°C, co umożliwia nie tylko smażenie i pieczenie, ale także suszenie owoców, warzyw czy ziół dzięki funkcji dehydratora. Dzięki temu można przygotować zdrowe przekąski, takie jak suszone pomidory czy chipsy jabłkowe, które zachowają swoje wartości odżywcze.
Dotykowy panel sterowania
Dotykowy panel sterujący oraz wyświetlacz LCD zapewniają łatwą obsługę urządzenia. Przezroczyste fronty komór oraz podświetlenie wnętrza pozwalają na bieżąco kontrolować proces pieczenia bez konieczności otwierania urządzenia, co minimalizuje straty ciepła i energii.
Zawartość zestawu
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4631/00 Air Fryer, 2 x ruszt, dokumentacja.
Dane techniczne
Fizyczne | |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
|---|---|
| Pokrywa: | Bez podglądu |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | 11 programów gotowania, Cool Touch, Cyfrowy panel sterowania, Funkcja dehydratora, Funkcja synchronizacji, Max Crisp, Niezależne ustawienia gotowania dla 2 komór, Nóżki antypoślizgowe, Podświetlane wnętrze, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Programator czasowy: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Termostat : | Elektroniczny |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Filtr antyzapachowy: | Nie |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Łączność z aplikacją: | Nie |
Parametry | |
| Wyposażenie : | 2 x Ruszt |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stan: | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Czarny |
Smażenie | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Pojemność misy [l]: | 9 |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Tak |
| Kształt koszyka: | Prostokątny |
| Ilość koszy: | 2 |
Techniczne | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Waga [kg]: | 8.15 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 35.5 x 32 x 41.5 |
| Zasilanie: | 230-240V / 50-60Hz |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Model producenta: | 4631/00 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.60 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | GERO SP. Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | Połczyńska 126 |
| Kod pocztowy: | 01-304 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | gero@gero.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Opinie do tego produktu pochodzą z produktu nowego
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.