| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| 1700 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Grillowanie, Rozmrażanie, Smażenie, Suszenie |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2400 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 11 programów gotowania, Cool Touch, Cyfrowy panel sterowania, Funkcja dehydratora, Funkcja synchronizacji, Max Crisp... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2000 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Grillowanie, Opiekanie, Pieczenie, Rozmrażanie, Smażenie, Suszenie, Timer |
| Sterowanie: | Mechaniczne |

