Parownica KARCHER SC 2 Deluxe EU 1.513-400.0

Kod: 1270824
Zasilanie: Sieciowe
Moc [W]: 1500
1
Wyposażenie: 1 x powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną, 2 rury przedłużające (2 x 0.5 m), Dysza punktowa, Dysza ręczna... 

Stan produktu: Doskonały - Produkt nowy.

Powód przeceny: Defekt opakowania. Wyposażenie kompletne. Towar mógł być rozpakowany.

Stan opakowania: Produkt posiada opakowanie zastępcze.

Gwarancja producenta.

Parownica KARCHER SC 2 Deluxe EU 1.513-400.0
Parownica KARCHER SC 2 Deluxe EU 1.513-400.0

Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Produkt Outlet-owy

Informacje i powód przeceny:


• Stan produktu: Doskonały - Produkt nowy.
• Powód przeceny: Defekt opakowania. Wyposażenie kompletne. Towar mógł być rozpakowany.
• Stan opakowania: Produkt posiada opakowanie zastępcze.
• Gwarancja producenta.

Czyste powierzchnie!
Osoba trzyma parownicę, z której wydobywa się para, stojąc w jasnym pomieszczeniu z rośliną i oknem w tle.

Wszechstronność

KARCHER SC 2 Deluxe o wymiarach 304 x 231 x 287 cm i mocy 1500 W to urządzenie, które znakomicie radzi sobie z czyszczeniem różnorodnych wodoodpornych powierzchni. Doskonale sprawdza się na podłogach, kafelkach, ścianach, lustrach czy oknach, ale równie skutecznie działa na bardziej wymagających powierzchniach, jak piekarniki czy blaty kuchenne. Dzięki parze, urządzenie z łatwością usuwa zabrudzenia z takich detali, jak armatura, kaloryfery czy fugi. Parownica działa bez konieczności stosowania detergentów, co czyni ją przyjazną dla środowiska oraz bezpieczną dla zdrowia użytkowników.

Osoba używa parownicy do czyszczenia podłogi w łazience. Obok znajduje się urządzenie z logo \'KARCHER\'.

Ekologiczne rozwiązanie

Parownica SC 2 Deluxe wyróżnia się nie tylko skutecznością, ale także ekologicznym podejściem do sprzątania. Urządzenie zużywa niewielkie ilości wody, co czyni je oszczędnym i idealnym dla osób dbających o środowisko. Zbiornik o pojemności 1 litra pozwala na wyczyszczenie około 75 m² powierzchni na jednym napełnieniu, a czas nagrzewania wynosi jedynie 6,5 minuty, co zapewnia szybkie rozpoczęcie pracy. Dzięki wykorzystaniu pary skutecznie usuwa zabrudzenia i większość bakterii bez użycia chemikaliów, co jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt.

Na obrazie widoczna jest biała parownica z czarnymi i żółtymi elementami oraz logo \'KARCHER\'. Urządzenie posiada długi czarny uchwyt z przymocowaną prostokątną końcówką czyszczącą.

EasyFix

SC 2 Deluxe została wyposażona w technologię EasyFix, która zapewnia wygodę podczas czyszczenia podłóg. System montażu pada na rzep pozwala na szybkie i higieniczne jego wymienianie, bez konieczności dotykania brudnej nakładki. Przegubowa konstrukcja ssawki umożliwia łatwe manewrowanie, a technologia lameli zapewnia stały kontakt z powierzchnią, co przekłada się na doskonałe rezultaty czyszczenia. Urządzenie sprawdzi się na różnorodnych twardych podłogach, gwarantując efektywną i komfortową pracę.

Na górnym zdjęciu osoba w czarnych butach naciska na mop parowy z białą nakładką. Na dolnym zdjęciu mop parowy emituje parę podczas czyszczenia podłogi pod meblem.

Wygodne użytkowanie

Obsługa parownicy SC 2 Deluxe jest intuicyjna dzięki wbudowanemu wskaźnikowi LED, który informuje użytkownika o stanie pracy urządzenia. Gdy dioda świeci na czerwono, parownica się nagrzewa, a zielone światło oznacza gotowość do użycia. Dodatkowo urządzenie wyposażono w blokadę pistoletu parowego, co zapobiega przypadkowemu włączeniu, co jest szczególnie ważne w domach, gdzie są dzieci. Regulacja intensywności pary na rękojeści umożliwia precyzyjne dostosowanie jej mocy do potrzeb i stopnia zabrudzeń, co zwiększa komfort użytkowania.

Część parownicy z uchwytem i pokrętłem, z widocznym logo \'Kärcher\'.

Praktyczne przechowywanie

Parownica SC 2 Deluxe została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania także po zakończeniu sprzątania. Akcesoria, takie jak różne dysze czy szczotki, można łatwo przechowywać w torbie dołączonej do zestawu lub bezpośrednio na obudowie urządzenia. Dzięki temu wszystkie elementy są zawsze w zasięgu ręki. Dodatkowo pozycja parkingowa urządzenia ułatwia jego wygodne odstawienie podczas przerw w pracy. Niewielki rozmiar parownicy sprawia, że można ją łatwo przechowywać nawet w małych przestrzeniach.

Na obrazie widoczna jest parownica z czarnymi elementami, w tym uchwytem i rurkami. W prawym dolnym rogu znajduje się logo z napisem \'KARCHER\'.

Wyposażenie

Parownica KARCHER SC 2 Deluxe EU 1.513-400.0, szczotka okrągła, szczotka szczelinowa, ssawka podłogowa, 2 rury, dysza ręczna, dysza punktowa, powłoczka z mikrofibry, uniwersalna ściereczka podłogowa, torba na akcesoria oraz dokumentacja.

Na obrazie widoczna jest biała parownica z czarnymi i żółtymi elementami oraz logo \'KARCHER\'. Wokół niej znajdują się różne akcesoria, takie jak szczotki, rury i ściereczki.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Parametry

Rodzaj: Czyścik parowy
Waga [kg]: 2.7
Kolor: Biały
Przeznaczenie: Do użytku domowego
Typ: Ręczna
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Ciśnienie [bar]: 3.2
Czas gotowości pary [sek.]: 390
Długość przewodu [m]: 4
Moc [W]: 1500
Pojemność zbiornika [l]: 1
Wskaźnik temperatury: Nie
Wydajność [m2]: 75
Wyposażenie: 1 x powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną, 2 rury przedłużające (2 x 0.5 m), Dysza punktowa, Dysza ręczna, Końcówka szczelinowa, Ścierka do podłóg, Ssawka podłogowa, Szczotka okrągła, Torba na akcesoria 
Zasilanie: Sieciowe
Gwarancja: 24 miesiące
Stan:
Seria: SC2
Model producenta: SC 2 Deluxe EU
Waga z opakowaniem [kg]: 4.60

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: Alfred Kärcher SE & Co. KG
Ulica i numer budynku: Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
Kod pocztowy: 71364
Miasto: Winnenden Germany
Adres elektroniczny: info@karcher.com

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: Alfred Kärcher SE & Co. KG
  • Opinie

    13 opinii 11 użytkowników poleca ten produkt

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Opinie do tego produktu pochodzą z produktu nowego

    5/5
    Potwierdzony zakup
    Marta 6 lutego 2026
    Potwierdzony zakup
    Myję tym wszystko
    Myję tym cały dom - od podły po fugi i okna. Dokupiłam dodatkowe nasadki. Podłogi trzeba czasem umyć ręcznie szmatą bo nie domywa idealnie ale na codzienny użytek super. Trzeba uważać bo wąż się nagrzewa, a że jest plastikowy to może się sklepić. Ja musiałam raz już oddać na gwarancji. Od tamtej pory jednak działa bez zastrzeżeń, kupiłabym jeszcze raz
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Potwierdzony zakup
    Aldona 19 listopada 2025
    Potwierdzony zakup
    Parownica Karcher SC 2 DeluxeEu1.513-400.0
    Na pewno najlepsza parownica jaką miałam, jestem zadowolona i usatysfakcjonowana z kupna.
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Potwierdzony zakup
    Renata 16 lutego 2026
    Potwierdzony zakup
    Super Karcher
    Bardzo fajne urządzenie do kabiny, okien, do czyszczenia po remoncie, rewelacja.
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Potwierdzony zakup
    Lena 1 sierpnia 2025
    Potwierdzony zakup
    Polecam
    Bardzo wygodna, zgrabna parownica. Dobrze myje i odświeża!
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Potwierdzony zakup
    MARIOLA 20 kwietnia 2026
    Potwierdzony zakup
    Funkcjionalność
    Jestem zadowolona.
    Czy ta opinia była pomocna?
    4.7/5
    Potwierdzony zakup
    Iza 5 lutego 2026
    Potwierdzony zakup
    Znakomity
    Jestem bardzo zadowolona z zakupu, polecam każdemu
    Czy ta opinia była pomocna?
    2.8/5
    Justa 21 kwietnia 2026
    Zawiedziona
    Produkt nie nadaje się do czyszczenia zabrudzonych powierzchni
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Potwierdzony zakup
    Joanna 6 kwietnia 2025
    Potwierdzony zakup
    Dla mnie idealny
    Zamieniłam słynnego mopa na to urządzenie, bo jest praktycznie bezobsługowe. Wlewam wodę, czekam chwilę i czyszczę wszystko, czego para nie zaszkodzi. Nie używam też tyle chemii co wcześniej, a wszystko jest czyste. Podłoga w kuchni, wiecznie niedomyta, teraz czysta jak łza. Łazienki wyszorowane, fugi też. Szafki w kuchni, lustra, okna póki co od wewnątrz (z racji temperatury na zewnątrz),blaty, piekarnik, nawet odświeżyłam tapicerowane krzesła. Jak dla mnie idealnie się sprawdza. Muszę tylko dokupić nakładkę na dużą szczotkę, żeby za jednym zamachem umyć cały dom.
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Potwierdzony zakup
    Jacek 23 czerwca 2025
    Potwierdzony zakup
    Sprawdza się
    Zakupiona do usunięcia przyklejonej "na amen" folii ochronnej na oknach. Sprawdziła się bardzo dobrze, małżonka zadowolona. Na razie nie używana do innych celów.
    Czy ta opinia była pomocna?
    4.7/5
    Potwierdzony zakup
    Artur 22 listopada 2024
    Potwierdzony zakup
    Wszystko ok
    Działa jak trzeba.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Parownica KARCHER SC 2 Deluxe EU 1.513-400.0
    Parownica KARCHER SC 2 Deluxe EU 1.513-400.0

    Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym

    Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.