Poradniki Eksperta

Najlepsze depilatory - ranking depilatorów 2023 [TOP 10]

Najlepsze depilatory - ranking depilatorów 2023 [TOP 10]

 2022-11-21 

Depilacja jest jednym z najpowszechniejszych zabiegów z zakresu higieny i pielęgnacji ciała, na które decydujemy się w domowym zaciszu. Urządzeniem, które nam w tym pomaga, jest depilator. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się sprzęty IPL, zwane potocznie depilatorami laserowymi. Jeszcze do niedawna, w sklepach spotkać można było pojedyncze modele tych urządzeń. Dziś jest ich tak wiele, że wybrać ten najlepszy wcale nie jest łatwo. Co więcej, urządzenia tradycyjne, wyrywające włoski z cebulką, są coraz bardziej zaawansowane. A to jeszcze bardziej komplikuje decyzję. Nasz ranking depilatorów, przedstawi Ci najważniejsze cechy dobrego sprzętu i wskaże najlepsze depilatory, na które możesz zwrócić uwagę podczas wybierania modelu dla siebie.

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Sposób depilacji to impuls światła

W zestawie cztery nasadki

Ma w zestawie etui

Bez systemu masażu

Nie można myć pod wodą

Najlepsze depilatory do użytku domowego, to te z impulsem światła, ponieważ są niemal bezbolesne. Dzięki technologii SenseIQ możecie depilować nimi całe ciało. Po zaledwie trzech zabiegach, zmniejsza się masa włosków do ok. 90 procent. Czujnik SmartSkin zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas domowej depilacji. Ten sam czujnik wykryje odcień skóry i wskaże miejsca, w których trzeba ustawić odpowiednią intensywność zabiegu. Dołączone nasadki, dostosują program działania do danego obszaru ciała, który akurat depilujemy.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Sposób depilacji to impuls światła

Sześć prędkości do wyboru

Technologia schładzająca nasadkę IceCooling

Bez systemu masażu

Nie można myć pod wodą

Jest to depilator laserowy z technologią IPL. Nic zatem dziwnego, że znalazł się w grupie urządzeń, którą nazwaliśmy – najlepsze depilatory. Wyposażony jest również w funkcję antytrądzikową, więc usuwa też widoczne zmiany skórne oraz zapobiega ich powstawaniu. Co ważne, za sprawą funkcji fotoodmładzania, wygładza „kurze łapki” i inne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i powstałe przebarwienia na skórze twarzy. Jego podstawowym zadaniem jest depilacja, zaś zastosowana technologia IceCooling, chłodzi depilowane miejsca.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Sposób depilacji to pęsety

Wyposażony w dwie prędkości

Ma ergonomiczny kształt

Nie ma systemu masażu

Dwie prędkości pracy

Jeśli nie wiecie, jaki depilator wybrać, to proponujemy Wam tym razem inny typ. Wystarczy około 10 minut, by dokonać depilacji, a efekt utrzyma się nawet do 4 tygodni, gdy chodzi o dolną partię nóg. Do miejsc wyjątkowo wrażliwych, przeznaczona jest specjalna nasadka. Akumulator zapewnia 40 minut pracy bezprzewodowej, więc włoski można usuwać nawet w wannie, a specjalna lampka OptyLight, oświetli depilowane miejsca. W zestawie znajdziecie też m.in. nasadkę do napinania skóry, osobną do obszarów delikatnych, jak i pilnik do pedicure.

Sposób depilacji to impuls światła

W zestawie są trzy nasadki

Ma aplikację do monitorowania zabiegów

Nie ma systemu masażu

Użytkowanie tylko na sucho

Najlepsze depilatory laserowe należą zdecydowanie do serii Lumea 9000 z technologią SenseIQ. Powstała ona we współpracy z dermatologami. Dzięki temu, gwarantuje bezpieczne oraz delikatne usuwanie owłosienia. Ważnym elementem jest dobór właściwego programu do odcienia skóry, a Lumea 9000 to potrafi. Wystarczy użyć jednej z trzech nasadek (do ciała, pach/bikini, twarzy), a urządzenie samo (automatycznie) dostosuje ustawienia zabiegu dla danej części ciała. Mniej więcej po 12 zabiegach, przez pół roku masz spokój.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Sposób depilacji to impuls światła

Dwie prędkości pracy

Wykrywa kolor skóry

Nie ma systemu masażu

Do użytku tylko na sucho

To urządzenie przy dwóch prędkościach, ma 10 poziomów intensywności, w tym aż trzy delikatne. Okazuje się, że odcień skóry nie jest taki sam na całym ciele. Czujnik SensoAdaptTM z ochroną przed promieniowaniem UV, odczytuje ten koloryt i dostosowuje do niego intensywność wysyłanego światła, by depilacja była skuteczna i bezpieczna. Zresztą jest to depilator, który ma rekomendację międzynarodowej organizacji (Skin Health Alliànce) współpracującej z dermatologami i naukowcami.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Sposób depilacji to pęsety

Dwie prędkości pracy

Jest wodoodporny

Nie ma systemu masażu

Dla osób z cienkimi i rzadkimi włosami

Ten model stanowi podstawowy zestaw do depilacji, złuszczania oraz oczyszczania skóry. Może służyć nawet przez siedem lat, tak bowiem został zaprojektowany. Golenie oraz przycinanie włosków (pachy oraz linia bikini) jest bezbolesne. Technologia SensoSmart sprawia, że depilacja staje się szybsza i bardziej precyzyjna, a włoski usuwane są z cebulkami. Urządzenie umożliwia depilację w wannie lub pod prysznicem, zaś technologia MikroGrip, pozwala usunąć włoski nawet czterokrotnie krótsze, niż usuwane woskiem.

Sposób depilacji to impuls światła

Wyposażony w pięć prędkości

W zestawie ma trymer do bikini

Nie posiada systemu masażu

Nie można myć pod wodą

Ten sprzęt pozostawia efekt gładkiej skóry do trzech miesięcy, a po trzech zabiegach, włosków na ciele jest około 80 procent mniej. Depilacja jest bezpieczna i delikatna, nawet w miejscach wrażliwych. W zestawie jest trymer (Satin Compact) służący do usuwania pojedynczych włosków. Łydki będą gładkie w 15 minut, zaś na pachy potrzeba tylko 2,5 minuty. To urządzenie służy różnym typom skóry. W ramach korzystania ze sprzętu, istnieje możliwość zainstalowania na smartfonie specjalnej, dedykowanej aplikacji z poradami.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Sposób depilacji to impuls światła

Wyposażony w sześć prędkości

Pracuje bezprzewodowo

Nie ma systemu masażu

Pracuje tylko na sucho

Taki depilator jest połączeniem profesjonalnej precyzji wykonania zabiegu, z intuicyjną obsługą. Dzięki zastosowanej tu technologii Intense Pulse Light, po 3-4 zabiegach, masz o połowę włosków mniej. Depilator ten ma nie tylko filtr UV, ale też czujnik koloru skóry, więc dobierze odpowiednią ilość światła. Na dodatek emituje światło IPL tylko wtedy, gdy jest przyłożony do ciała. Marka Beurer stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Depilacja całego ciała trwa zaledwie 21 minut, a to dzięki automatycznej lampie i jej dużej powierzchni.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Sposób depilacji to impuls światła

Posiada trzy prędkości pracy

Wyposażony w trzy nasadki do różnych partii ciała

Nie ma systemu masażu

Pracuje tylko na sucho

Depilator rozpoznaje koloryt skóry dzięki czujnikowi Skin pro 2.0 (SensoAdapt), a do tego posiada filtr UV, co daje nam gwarancję bezpiecznej depilacji. Wspomniany sensor, w czasie pracy odczytuje informacje o kolorycie skóry nawet 80 razy na sekundę, więc nie ma mowy o pomyłce. Efekt usunięcia włosków utrzymuje się nawet przez pół roku. Urządzenie wyposażone jest w precyzyjną nasadkę (gdy chodzi o twarz, czy okolice bikini). Si-expert Pro 5 emituje błyski światła nawet co 0,5 sekundy.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Sposób depilacji to dyski

Posiada dwie prędkości

Działa na sucho i mokro

Nie ma systemu masażu

Dla osób o gęstych włoskach

Przed nami ostatni depilator. Ranking zamyka urządzenie całkiem inne od wcześniej opisywanych. Depilator ten działa bez podrażnień, a zastosowane ceramiczne dyski, wyłapują nawet malutkie włoski. Dyski są ruchome, a głowica depilująca wyposażona została w unikalną technologię. Dwustopniowa regulacja prędkości, pozwala dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb. Te osoby, którym zależy na czasie, powinny wybrać drugi poziom. Pierwszy jest za to bardzo dobry, zwłaszcza do wrażliwych miejsce.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756